Головна Новини Загальноліцейний урок гідності "Щоб жила Україна" (До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні)

Загальноліцейний урок гідності "Щоб жила Україна" (До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні)

Автор: Svetlana   
Четвер, 23 лютого 2017 12:34

20 лютого  2017 року у нашому закладі відбувся загальноліцейний урок гідності «Вони помирали, щоб жила Україна…»  –  до Дня вшанування Героїв Небесної  Сотні.

Минуло 3  роки… Роки важких втрат, болю і випробувань…  Три роки від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця… Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя…

Під час заходу, ми згадували поняття, які ввійшли у мовний обіг після тих подій: Євромайдан, Революція Гідності, Небесна Сотня... Переглянули хронологію подій (відео «98 днів майдану») та згадали, як все відбувалося. Подивилися відео про наймолодших Героїв  Небесної Сотні. Інформували присутніх про ініціативу Президента України Петра Порошенка щодо встановлення державних іменних стипендій на честь Героїв Небесної Сотні  найкращим студентам, молодим науковцям та учням. Прослухали щемливу пісню та переглянули  відеокліп до неї - «Герої не вмирають».

У цей день ми  зібралися, щоб у скорботі  схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Щоб вшанувати тих, кого називають ангелами Небесної Сотні.

Ці трагічні події не можна забувати. Адже усі  ці люди загинули, щоб нам вільно жилося. Вони віддали свої життя за Україну, за її народ, а, отже, і за нас.