Головна Новини "Мій зможе" - гра про взаєморозуміння, довіру та дружбу

"Мій зможе" - гра про взаєморозуміння, довіру та дружбу

Автор: Svetlana   
Понеділок, 20 лютого 2017 11:39

«Мій зможе» - так називалася конкурсна гра, яку ліцеїстам запропонував  провести до Дня усіх закоханих ІІІ-Б курс. І мова не тільки про світле та чисте почуття кохання, мова, у першу чергу, про довіру і дружбу між дівчатками та хлопчиками, про взаєморозуміння та вміння розумно оцінити можливості своїх однокласників. Тому і взяли участь у грі команди із ІІІ-М курсу (Валя Мандрова та Юра Король), ІІІ-Б курсу (Маринка Іщенко та Олексій Гаркавий),  ІV-Б курсу (Таня Вергелес та Валентин Єфремов) і жартівлива пара від ІV-М курсу – «Богданка та Женя» (ролі виконували Женя Бриндак та Богдан Білоконь). Усі вони – в першу чергу, друзі, а ще однокласники, які добре знають можливості один одного.

Гра традиційно складалася із семи конкурсів, де дівчатка намагалися об’єктивно оцінити здібності своїх юнаків, намагаючись довести: «Мій зможе!».

Цікаво було спостерігати, як уміло та вправно Женя розібрався із цибулею у першому конкурсі,  а в фіналі зумів набити м’яч потрібну кількість разів, як Юра у чужих окулярах вміло засиляв у тонесенькі голки нитку, а потім лише за 1.30 хв. зумів надути та зав’язати аж 9 повітряних кульок.  Найсильнішим учасником  (вже традиційно) став  Льоша Гаркавий. Він без проблем витримав гантелі на витягнутих руках рівно скільки часу, скільки  на це вказала його партнерка Марина. А от як називаються ті чи інші цукерки, як вони відрізняються за смаком – йому ще треба підучити. Найшвидше вийшов із гри Валік Єфремов. Ну не знає хлопець, чим тіні для повік від жіночої пудри відрізняються! Та й для чого йому знати ці жіночі тонкощі! Ех, а Таня була переконана, що це завдання йому під силу. Та це всього лиш гра. А у грі завжди є переможені і є переможці.

Варто подякувати за влаштоване свято ведучих – Іру Кисіль та Ваню Завгороднього. Саме завдяки їм свято вийшло веселим, динамічним, цікавим. Конкурси перепліталися із виступами наших співаків – Анжеліки Федорченко, Ірочки Береславської, Каті Оношенко, юних музикантів – Владіміра Теліги, Даніїла Лавренка, веселою сценкою від ІІ курсу.

Ліричні мелодії, пісні про кохання створювали відповідний настрій у глядацькій залі. Тому  свято пройшло, як завжди, «на ура».

До речі, переможцями конкурсної програми «Мій зможе» стали учні ІІІ-М курсу – Юра Король та Валя Мандрова, адже набрали найбільшу кількість фішок за гру, розумно і стратегічно оцінивши свої можливості.