Головна Новини Свято зустрічі з дитинством

Свято зустрічі з дитинством

Автор: Svetlana   
Вівторок, 07 лютого 2017 12:28

Місяць лютий…У ліцеї зустріч.
А у нас в житті – наступний лист.
Дім наш знову усмішками повен,
Ви – його неумирущий зміст.

Як ми раді всі у світлу днину
Друзів знову  тут своїх зустріть!
Мій ліцей,  моя шкільна родино!
України славна й мудра  віть…

Такими словами вітали ведучі Вечора зустрічі випускників минулих років своїх гостей. І хоч приїхало їх здалеку не так і багато, проте зустріч відбилася теплом і гарними спогадами у душі кожного з них.

Ліцеїсти провели символічне анкетування серед своїх гостей і таким чином дізналися, хто став найвіддаленішим гостем, а хто найстаршим, хто має які звання і досягнення, а хто має дуже оригінальну спеціальність.

Бp style="text-align: justify;">Гарно зібралися випускники 2007 та 2012 років. Та це й не дивно, адже перші святкують у цьому році десятиріччя із дня закінчення навчання, а другі – покинули стіни ліцею п’ять років тому.  Їм було що пригадати, було про що поговорити з учителями, колишніми однокласниками. Спогади були веселими  і ліричними, відвертими, щирими.

 

Ліцеїсти приготували невеличку святкову програму для своїх друзів-випускників, ведучими якої стали Інна Задорська, Марія Коцуконь, Влад Іршенко та Юрій Король. Приємні емоції на святі  викликали виступи наших першокурсників – Максима Мартовицького, Ірини Строгецької та Ірини Береславської. Чарівна Ірина Кисіль занурила нас у світ індійського народного танцю. А наші четвертокурсники Олег Деміхов та Валерія Нюкіна своїм вальсом, напевне, нагадали гостям власний випускний вечір.

А потім були спогади, спогади і ще раз спогади…

Свято вдалось. А як же могло бути інакше? Адже ліцей завжди чекає на зустріч зі своїми вихованцями з трепетом та любов’ю.