Головна Новини "Танець на вістрі голки"

"Танець на вістрі голки"

Автор: Svetlana   
Вівторок, 31 січня 2017 16:27

30 cічня пройшов ХV міський фестиваль шкільних соціально-психологічних театрів, у якому взяв участь  і наш ліцейний театр  «Заради майбутнього».

Третьокурсники  Маша Коцуконь, Аня Чурілова, Юра Король та Влад Петручаніс, а також четвертокурсники Киченко Настя, Богдан Білоконь, Іршенко Влад, Задорська Інна, Юля Шепелєва  та Анжеліка Федорченко мали нагоду проявити свої хореографічні, артистичні та декламаційні здібності. Тема виступу ліцейного соцтеатру «Танець на вістрі голки» - болюча тема наркоманії серед підлітків та молоді. Ця  соціальна проблема не може залишати байдужим нікого.

Усі ми  дуже різні, у кожного –  своє життя зі своїми планами, проблемами і інтересами. Але об’єднує усіх нас одне спільне бажання – кожен із нас хоче бути щасливим. Навряд чи якийсь мудрець або філософ зуміє надати нам рецепт щастя, та й мало хто з нас прислухається до порад інших, вважаючи кращим свій шлях помилок і спроб. Проте ми стверджуємо, що деяких помилок краще не робити, бо занадто дорогою ціною обійдуться вони. Не варто руйнувати своє життя, вживаючи наркотики. Дуже прикро, що багато хто до цих пір знаходиться в небезпечній омані щодо наркоманії.  Наркотики - страшний ворог, підступний і безжалісний. І уникнути нещасть, які несе у собі наркоманія, найлегше єдиним чином: об’єднатися у протидію, попередити тих, хто стоїть перед вибором спробувати чи ні  про шкоду і страшні наслідки такого вибору.

Наш творчий колектив виборов на фестивалі номінацію «За віру у майбутнє». Ми справді віримо у своє майбутнє – світле і радісне, щасливе, без будь-яких наркотиків.

Олена Діденко – творчий керівник соцтеатру