Головна Новини Змагалися майбутні захисники

Змагалися майбутні захисники

Автор: Svetlana   
Вівторок, 13 грудня 2016 11:50

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може.  Тому це святий обов'язок тих, хто живе на ній, хто користується усіма її благами і дарами. Саме виконуючи цей почесний обов'язок, юнаки ідуть служити в армію, щоб берегти мир і спокій своїх рідних, своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Цьогоріч наша національна армія відмічає 25-у річницю із дня заснування. Ліцеїсти не могли залишитися осторонь цієї дати. Тому і вирішили провести свято  «Наші хлопці – майбутні захисники».

У ході свята було проведено конкурс між старшокласниками, які вивчають курс «Захист Вітчизни».

На сцені зібралось одночасно 4 команди статних, змужнілих і струнких юнаків із ІІІ-Б, ІІІ-М, ІV-Б  та ІV-М курсів.

І розпочалися змагання. Хлопці вражали глядачів своєю витривалістю та силою, дивували спритністю та своїми військовими навиками.

Найсильнішими  у виконанні нормативу «Ривок гирі масою 16 кг» були учні: Олексій Гаркавий (60 разів), Дмитро Мироненко (45 разів), Денис Грязнов (38 разів).

Під час виконання нормативу «Заряджання магазину АК-74» найвправнішими виявилися Іван Завгородній, Сергій Карпенко та Владислав Петручаніс.

Одягти протигаз найшвидше та найправильніше вдалося Роману Григор’єву, Олегу Мастезі та Богдану Білоконю.

У виконанні нормативу «Утримання гантелі» найсильнішими стали ліцеїсти: Артем Труш, Олексій Гаркавий, Юрій Шпак.

Під час виконання комплексно-силової вправи найкращими були Вадим Бойко, Дмитро Плаксюк, Дмитро Чубін та Юрій Король.

А дівчатка вітали хлопців, намагалися не обійти їх своєю увагою, дарували їм чарівні  посмішки та прекрасні музичні вітання.

Усе свято було сповнене доброго гумору. Сценка «Медогляд у військкоматі», «Проводи в армію», сатиричні вірші та веселі армійські побрехеньки створювали прекрасний гарний настрій як у  глядачів, так і у самих учасників свята.

Тож хочеться щиро подякувати наших лицарів і майбутніх захисників.

Ми упевнені: нам є ким пишатися і на кого покладати надії.