«Ми мусимо дивитися не тільки під ноги, плутаючись у сьогоднішніх проблемах, ми мусимо йти вперед…»
Ці слова міністра освіти і науки України Лілії Гриневич стали провідною ідеєю міжрайонного семінару-практикуму директорів загальноосвітніх навчальних закладів Тальнівщини, що відбувся 2 грудня 2016 року на базі ліцею та гімназії імені В.Т. Сенатора.
Темою семінару було взято роботу цих двох закладів освіти міста Сміли, а саме: Пріоритетні аспекти діяльності навчальних закладів щодо реалізації Концепції нової української школи.
Красивим, багатим та духмяним короваєм зі щирими словами вітання радо зустрічали гостей ліцеїсти: Ірина Кисіль, Софія Міщенко, Юрій Король, Дмитро Чубін, а теплу щиросердну пісню подарувала талановита співачка ліцею Анжеліка Федорченко.
Відкрила семінар-практикум завідувач методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Валентина Борисівна Руденко.
У своєму вітальному слові вона познайомила присутніх з прогресивним закладом Смілянщини, який утілює в життя всі свої задуми.
З вітаннями до учасників семінару звернулася і директор ліцею Софія Анатоліївна Гнідая. Вона ознайомила гостей з історією створення закладу та його сучасними здобутками.
До уваги гостей було запропоновано відеофільм «Роки становлення ліцею».
У своїй промові директор ліцею розкрила зміст роботи закладу з питання «Міжнародна діяльність та експериментальна робота як пріоритетний напрямок розвитку навчального закладу в умовах реалізації Концепції нової української школи».
Заступник директора з виховної роботи Світлана Лісова познайомила гостей з роботою учнівського самоврядування ліцею, розповіла про родзинки закладу та про основну функцію, яку виконує президентська рада на чолі зі своїм керманичем.
Досягненнями та цікавинками в роботі самоврядування поділився з присутніми екс-президент ліцею Дмитро Чубін. А досвідом діяльності євроклубу «Ми – разом!» ділилася його керівник, учитель англійської мови, Тетяна Ярмиш. Разом зі своїми вихованцями вони зробили екскурс по роках становлення і роботи клубу та розповіли про роботу у нових проектах, в яких активно працюють ліцеїсти, маючи можливість відвідувати Польщу та Німеччину, щоб співпрацювати зі школами-партнерами.
Звичайно, шкода, що усі були обмежені часом, адже розповідати було про що і ділитися досвідом було приємно. Сподіваємося, що всі, хто зацікавився нашою діяльністю, зв’яжуться з нами та зможуть запровадити у своїх школах цікавинки, щоб зробити шкільне життя своїх учнів більш насиченим, цікавим та різноманітним.
А ми продовжимо підкорювати нові горизонти та шукати нові можливості для співпраці з різними партнерами, щоб мати цікавий досвід, ставити нові цілі та досягати їх разом, керуючись своїм життєвим кредом: Щоб залишатися на місці, слід завжди бігти попереду…
|