Головна Новини Директор ліцею - учасниця круглого столу «STREAM освіта в Україні: проблеми рівного доступу»

Автор: Svetlana
П'ятниця, 11 листопада 2016 13:26

10 листопада до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку в Укрінформі у місті Києві відбувся круглий стіл на тему: «STREAM освіта в Україні: проблеми рівного доступу», організатором якого є  ГО «Фонд «Відкрита політика».

Для обговорення було запропоновано такі питання:

1. Нова освітня парадигма сучасності.
  2. Реформування середньої та вищої освіти в Україні та місце, яке відводиться STREAM освіті. Рівний доступ до STREAM освіти дітей та молоді з Криму та Донбасу.
  3. Стан і перспективи розвитку STREAM освіти в Україні (приклади освітніх програм, інтегрованість STREAM освіти в навчальні програми, розвиток неформальної STREAM освіти в Україні).

До роботи круглого столу були запрошені: заступник Міністра освіти і науки України П.К. Хобзей, заступник Міністра культури України Р.В. Карандєєв, головний консультант секретаріату Комітету з питань науки та освіти ВРУ Є.В. Красняков, начальник відділу STEM освіти Інституту модернізації змісту освіти О.О. Патрикеєва, начальник відділу мистецької і художньої освіти Міністерства культури України Т.М. Колос, президент МАН України С.О. Довгий, члени комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, представники Департаментів освіти і науки Луганської, Донецької та Херсонської ОДА, науковці, представники наукових ліцеїв і мистецьких шкіл, NGO і бізнесу.

У роботі круглого столу взяла участь і директор ліцею С.А Гнідая. ЇЇ як активного директора-практика закладу, що вже стоїть на стежці STREAM освіти, було запрошено для обговорення насущного питання: Стан і перспективи розвитку STREAM освіти в Україні. Рівний доступ до STREAM освіти дітей та молоді з Криму та Донбасу. Обговорення проекту резолюції.

За результатами круглого столу була підготовлена резолюція з пропозиціями для подальшого формування освітньої політики в Україні. Нам приємно було дізнатися, що із запропонованих нами п’яти питань три було включено до резолюції, що пішла для обговорення.

Упевнені, що недаремно працюємо. Приємно, що й до нас прислухаються.