Головна Новини Маленька причетність до великої справи...

Маленька причетність до великої справи...

Автор: Svetlana   
Середа, 02 листопада 2016 16:22

28 жовтня 2016 року Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України відзначив своє 90-річчя з моменту заснування.

За словами президента НАПН України, президента товариства «Знання» України, академіка НАН і НАПН України Василя Григоровича Кременя «90 років – це поважний вік наукової установи. Він свідчить про високий рівень розвитку науки, зокрема педагогічної, на теренах України, традиції мислення й шанобливого ставлення до освіти й освіченості, притаманних українському народу».

Ця велична дата насправді важлива для педагогічної спільноти України, адже засвідчує невпинний  поступ  науковців у цій сфері, спадковість в освітянській традиції та водночас невпинність змін і відповідність потребам сучасного світу.

Це свято зібрало увесь колектив Інституту, ветеранів, представників установ НАПН України, органів державної влади, освітянської громадськості та зарубіжних наукових установ.

Дуже приємно, що серед запрошених гостей став і наш Смілянський природничо-математичний ліцей, який на святі представляли заступники директора Леся Хуртенко та Світлана Лісова.

А серед званих гостей ліцей був саме тому, що тісно співпрацює з Інститутом педагогіки та Інститутом обдарованої дитини НАПН України в експериментальній роботі Всеукраїнського рівня.

За тісну творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес заклад було нагороджено ювілейним Дипломом та книгою «Літопис сучасної освіти і науки України: «Інститут педагогіки НАПН України: 90 років історії та звершень», що присвячена до 90 річниці з дня створення Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України та його структурі, а основна увага спрямована на висвітлення науково-дослідної роботи з експериментальними навчальними закладами та окремими науковцями.

90-річний ювілей для співробітників Інституту педагогіки НАПН України - це не просто термін у часовому просторі, це велика кропітка праця, адже їхні розробки, напрацювання, публікації засвідчують невпинне намагання відповідати потребам часу, враховувати зміни у суспільстві, відповідати запитам насамперед сучасних учнів.

І відчуваючи  свою ще зовсім невеличку причетність до такої знакової події, хочеться натхненно працювати і співпрацювати, наповнюючи свою діяльність світлими справами, збагачуючи освіту, виховуючи майбутніх науковців та справжніх громадян-патріотів своєї держави, адже саме тандем науковців і практиків – це майбутній успіх на шляху інновацій, незаперечних досягнень у благородній справі підготовки до життя молодого покоління українців.