Головна Новини Ліцейний «Осінній марафон»

Ліцейний «Осінній марафон»

Автор: Svetlana   
Середа, 02 листопада 2016 11:50

Тиждень перед осінніми канікулами ознаменувався у ліцеї тим, що отримав поетичну назву «Осінній марафон».

Кожного дня ліцеїсти були задіяні у різноманітних заходах, милуючись прекрасною осінньою погодою, що стояла за вікном та створюючи чудову атмосферу всередині закладу.

А розпочалося все з майстерні «Золота осінь», роботу якої організували євроклубівці ліцею, прикрасивши своїми виробами фойє. Осінні тремтливі листочки, чудернадські грибочки та грайливі їжачки піднімали настрій усім, хто в ці дні завітав до ліцею.

«Осіння фантазія» - саме так називався конкурс на краще прикрашання класної кімнати. Ліцеїсти досить креативно підійшли до задумки оздоблення класів: створювали імітацію осіннього листопаду, виготовили прикраси з золото-багряного листя, прекрасні ікебани, а дехто примудрився навіть створити осінні  інстоляції з традиційними елементами цієї чудової пори року: парасольками, гарбузиками, затишними пледами…

Перемогу та головний директорський приз здобули учні І-М курсу (класний керівник – Р.В. Осадча), адже їхнє оформлення класної кімнати було найкращим, найкреативнішим та найосіннішим.

Фойє ліцею прикрашали дитячі малюнки, виконані на тему «Малюю осінь… Осінь восени…» Дитяча фантазія не має меж, тому очі глядачів просто відпочивали, а настрій покращувався від споглядання польоту думок, втілених у розмаїття барв – від жовто-золотого до яскраво-багряного.

На одному зі стендів розгорнулася виставка учнівських фоторобіт «Смілянщина в осінніх барвах». Однією з умов роботи виставкових експонатів було ще й проведення анонімного голосування за найкраще фото.

А завершився робочий тиждень виставкою-ярмарком «Гарбузова рапсодія».

Приємно було споглядати експонати, виготовлені з гарбузів: ікебани, тарелі, вази для квітів, чудову карету для Попелюшки, прекрасне майстерне різьблення по гарбузах, декоративні гарбузики-карафоньки та багато ще чого цікавого та несподіваного.

Не менш захопливо виглядали і страви з цього осіннього овоча, короля городини.

«Ой, гарбузе ти перістий, із чим тебе будем їсти?..»

І яких тільки страв тут не було…

Тут тобі і пиріжки та манти з гарбузом, і шарлотка з гарбузом, і гарбуз печений із сливами та яблучками, і гарбуз з горішками та карамеллю, і гарбузовий пиріг, і канапки з гарбуза, і гарбузове печиво, оладки, тістечка, профітролі… І навіть суп із того ж таки гарбуза… Та яке ж смачне усе було.

А ще кажуть, що діти не дуже полюбляють їсти страви з гарбуза. Ми переконалися: усе залежить від того, що з нього приготувати та як подати. «Розмели» усе, продегустували кожен виріб, посмакували гарбузовим розмаїттям і прийшли до висновку – як не крути, а все ж таки смачний він, король городини, наш жовтогарячий, сонячний гарбуз…

На такій чудовій ноті і завершився ліцейний «Осінній марафон», що приніс багато гарного настрою, позитиву та чудових емоцій і, сподіваємося, запасу вітамінів для енергійних дитячих організмів.