2016 рік

4-М курс
Прізвище, ім’я Навчальний заклад
1 Бережанський Даниіл Львівський національний університет ім.. І. Франка
2 Богач Катерина Національний авіаційний університет
3 Герасимчук Данило Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
4 Дзюбан Дмитро ЧНУ ім. Б. Хмельницького
5 Дядюша Анастасія Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
6 Кірєєв Дмитро Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
7 Копійка Антон Національний технічний університет України «КПІ»
8 Михасько Яна Хмельницький національний університет
9 Наконечна Анастасія Черкаський коледж
10 Ніздрачова Аліна Київський національний університет імені Тараса Шевченка
11 Панченко Роман Київський національний університет ім. Т. Шевченка
12 Подварко Анастасія Кіровоградський національний технічний університет
13 Поліщук Карина Національний транспортний університет
14 Попович Валентин Національний університет харчових технологій
15 Поправко Олексій Національний технічний університет України «КПІ»
16 Темноход Максим Національний технічний університет України «КПІ»
17 Теплуха Сергій Національний авіаційний університет
18 Ткаченко Вікторія Національний авіаційний університет
19 Федоренко Катерина Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
20 Чепкий Назар Національний університет України «КПІ»
21 Шабратко Єлизавета Харківський національний університет радіоелектроніки
22 Шадрін Антон Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
4-Б курс
Прізвище, ім’я Навчальний заклад
23 Вдовиця Оксана Вінницький державний педагогічний університет ім.. М. Коцюбинського. Інститут педагогіки, психології і мистецтв
24 Голубєва Вероніка ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів»
25 Зубенко Тетяна Національний університет харчових технологій
26 Король Роман Національний університет біоресурсів та природокористування України
27 Манько Аліна Вінницький національний університет ім. М.І.Пирогова
28 Мокроузова Анастасія Черкаський медичний коледж
29 Нечипоренко Катерина Національний медичний університет ім. Богомольця
30 Нікіщенко Катерина Українська медична стоматологічна академія
31 Обрежа Анна Польща
32 Прилепська Дар’я Національний університет ім. Богомольця
33 Хоменко Тетяна Польща
34 Христич Яна Національний медичний університет ім. акад.. Богомольця
35 Черв’як Наталія Донецький національний медичний університет (м. Вінниця)
36 Чорненька Дар’я ЧНУ ім. Б. Хмельницького