Головна Новини Ліцеїсти – учасники «Марафону миру»

Ліцеїсти – учасники «Марафону миру»

Автор: Svetlana
Понеділок, 10 жовтня 2016 10:42

7 жовтня на Центральній площі міста Сміли відбувся «Марафон миру», присвячений Дню Захисника України. Марафон пройшов під гаслом «Смілянщино! Підтримай своїх воїнів!»

Від учнів міста для захисників було організовано та проведено флеш-моб.

Ліцеїсти заздалегідь підготувалися: малювали малюнки для солдатів, писали листівки-звернення, листівки-підтримки, власними руками виготовили ляльки-обереги та різноманітні поробки, намалювали великий плакат для тих, хто дає можливість дітям спокійно ходити до школи та радіти з того, що маємо захищене дитинство.

Але основний подарунок до свята – це три величезні коробки солодких смаколиків, які мають зігрівати душу і серце наших захисників, адже вони готувалися з любов’ю та великою вдячністю. А ще це можливість пригадати тихі вечори із чашечкою кави чи чаю та повернутися у безтурботні роки дитинства, хоч на мить, відчувши себе дома.