Головна Новини До 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

До 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

Автор: Svetlana
Вівторок, 04 жовтня 2016 16:19

Історичний екскурс, присвячений 150-річчю від дня народження М. Грушевського, відбувся 27.09.2016 року для учнів ІІІ-Б курсу.

Цю пізнавальну подорож провела для ліцеїстів бібліотекар юнацького відділу ЦМБ імені Олени Журливої  Яніна Комишник, адже  розповіла про життя та діяльність відомої в Україні людини.

Михайло  Грушевський  є  рекордсменом  серед  українських  істориків  за кількістю  написаних праць. Його бібліографія сягає майже 2 000 позицій.  Серед  його найвідоміших робіт: «Історія  України-Руси» та «Нарис історії українського народу».

Ліцеїсти мали змогу переглянути фільм  «Галицька весна української ідеї», присвячений вченому світового рівня, видатному політичному діячу, історику та організатору української науки.

Підсумком заходу стала вікторина  «М. Грушевський - видатний представник української історичної науки», в якій учні взяли активну участь та довели свою обізнаність в українській історії, науці та культурі.

До уваги ліцеїстів була представлена книжкова виставка під назвою «Михайло Грушевський - перший президент України».

Як завжди: цікаво, пізнавально, інформаційно.