Головна Новини Свято, подароване з вдячністю

Свято, подароване з вдячністю

Автор: Svetlana   
Вівторок, 04 жовтня 2016 16:10

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.
(Н. Красоткіна)

2 жовтня  вся Україна відзначила  День учителя - професійне свято працівників сфери освіти.

Але вже традиційно святкові привітання наших рідних учителів лунали напередодні свята – у п’ятницю 30 вересня.
Цей день у ліцеї був справді незвичайним. Коли пролунав дзвінок, на уроки вирушили нові перспективні добросовісні і відповідальні педагоги (учні 4-М та 4-Б курсів), а всім нам  знайомий колектив займався більш серйозними справами – рятувати світ. Для цього вони відправилися у неймовірну подорож (квест), де, долаючи певні «труднощі» та виконуючи «складні» завдання, учителі отримували за гарну роботу… ключі. Складно нашим учителям прийшлося на своєму шляху: інтелектуальні завдання, спортивні випробування, цікаві конкурси.  А Софії Анатоліївні вдалося ще й власну інтуїцію перевірити на міцність: чи добре вона знає своїх учителів?

І от нарешті, останній ключ у руках. Що ж далі? А далі чарівна кімната, у якій на всю команду чекає сюрприз. Але знову перешкода. Треба підібрати до дверей цієї кімнати ключ серед тих, які вибороли учителі протягом мандрівки.
Та вже із другої спроби їм пощастило. Нарешті - відпочинок із солодкою кавою та запашним короваєм. Справжній Рай…

І от лунає дзвінок, який кличе нас усіх на святковий  концерт. А тут – нові відкриття, нові приємні сюрпризи. Справжньою родзинкою свята став танцювальний батл між колективами різних класів. Які талановиті, як виявилось, у нас першокурсники! Вони танцюють, вдало володіють музичними інструментами (Владимір Теліга, Назар Литвин).

А якими веселими та артистичними були наші старшокурсники! Учителі щиро сміялися із невеликих гумористичних сценок-постанов ІІІ-Б, ІІІ-М та ІV-М курсів. Що там сміялися, уся глядацька зала просто реготала під час їхнього виступу.

А яке ж свято без щирої української душевної пісні. Кожного разу ніби вперше  слухаємо чарівне виконання Анжеліки Федорченко. До неї приєдналися Марія Чернай, Оксана Таран. І свято вдалось.

Хочеться подякувати всьому 4-М курсу та їх класному керівнику Марії Сергіївні Волошиній за казку, яку подарували вони всьому ліцею у цей святковий день!