Головна Новини У ліцеї обрали 14 президента учнівського самоврядування

Автор: Svetlana
Середа, 28 вересня 2016 10:12

Усі на вибори!!!

Саме під таким гаслом 23 вересня 2016 року проходив день у ліцеї, адже уся ліцейна родина обирала цього дня керманича учнівського самоврядування.

Цьогоріч кандидатами на президентство у ліцеї претендували двоє учнів ІІІ-іх курсів (10 класів) – Софія Король та Валерій Бондаренко.

Протягом тижня ліцеїсти мали нагоду познайомитися з програмами кандидатів, дізнатися більше про їхні захоплення, почути відгуки про них друзів та знайомих.

Яким буде результат виборів важко було здогадатися, адже ліцеїсти майже однаково відгукувалися і про Софію, і про Валерія.

Навіть ліцейний «інтерпол» помилився у своїх попередніх висновках.

Усі дуже нервувалися, переживали за обраного кандидата, але вибори, як і завжди, пройшли організовано, прозоро та чесно.

Коли відбувся підрахунок голосів, то виборча комісія майже і не була здивована результатом голосування, адже перевага одного кандидата над іншим склала всього-навсього  півтора десятка голосів.

Тож можемо щиро вітати нашого вже чотирнадцятого президента ліцею. Ним став учень ІІІ-М курсу ВАЛЕРІЙ БОНДАРЕНКО, а посаду прем’єра по праву зайняла його конкурентка  у виборчих перегонах СОФІЯ КОРОЛЬ.

Вітаємо новообраних керманичів учнівського колективу та бажаємо їм творчих успіхів, плідної дружної співпраці та завзяття у роботі на нових дуже відповідальних посадах. Адже вести за собою колектив – нелегка справа. Зорганізувати, зміцнити, підставити плече і отримати підтримку у відповідь – ось основні «кити», на яких тримається ліцейне самоврядування. Та ще принцип: нема нічого неможливого!!!