Головна Новини Юридичний лекторій для ліцеїстів «Від правила до права»

Юридичний лекторій для ліцеїстів «Від правила до права»

Автор: Svetlana   
Четвер, 22 вересня 2016 14:58

У світі існує багато різноманітних правил, за якими ми живемо, щоб був лад у суспільстві. Ми просто живемо і часто не задумуємося над тим, що і як слід робити, як не стати заручником і як вийти з нестандартної ситуації…

21  вересня 2016 року для ліцеїстів був проведений юридичний лекторій на базі ЦМБ ім. О. Журливої,  де розширили свої знання учні ІІІ-Б курсу новою інформацією. Розмова велася на тему «Як захистити себе і як уникнути кримінальної ситуації».

Підлітки мали змогу отримати корисні поради та дізнатися цікаву інформацію  щодо існуючих на даний час сект.

Бібліотекар Я.Комишник розповіла про види сектантства,  про те, як впливають на особистість тієї чи іншої людини релігійні течії. Розкрила основні способи уникнення пограбування, шантажу та нападу, потрапляння у релігійні секти та асоціальні угрупування.

Конституція — основний закон України, в одинадцятому розділі якого йдеться про права, свободи та обов’язки людини і громадянина, що повністю співзвучні із правами та обов’язками учня, адже учень — теж громадянин, є гарантом прав і свобод людини.

Кожен ліцеїст  зобов ‘язаний знати і свої права і свої обов’язки, дотримуватися їх, виховувати в собі почуття людської гідності.

Кожен має виробити для себе свій власний кодекс поведінки, співзвучний людській честі та гідності з тією метою, щоб
•    зуміти захистити себе;    
•    не порушувати законів;
•    не припуститися невиправних помилок;
•    уникати кримінальних ситуацій.