Головна Новини Ліцеїсти - активні учасники заходів до Дня міста Сміли

Ліцеїсти - активні учасники заходів до Дня міста Сміли

Автор: Svetlana
Середа, 21 вересня 2016 13:37

10-11 вересня 2016 року сміляни відзначали день свого рідного міста.

А яке ж святкування без молоді та  школярів.

От і ліцеїсти активно долучилися до урочистих заходів з нагоди відзначення 619 річниці з дня заснування Сміли.

Уже із самого ранку нижня частина міського парку культури та відпочинку сповнилася гаміром, адже саме тут, біля сцени, усі навчальні заклади міста та дитячі садочки  викладали свої панно на тему «З Днем народження, рідне місто моє».

Учителі ліцею П.К. Цвященко, І.С. Битяк, О.А. Гунько, Т.В. Береговенко, Р.В. Осадча, Л.М. Чайченко-Михлик та І.О. Коротич творчо та креативно підійшли до оформлення та створили чудову осінню композицію.

А в цей час у верхній частині парку вже розгорнулося інше дійство. Тут дітлахи зі своїми творчими наставниками малювали малюнки на асфальті.

Свій малюнок-подарунок жителям Сміли подарували також і учні ліцею Діана Корчебна та Анна Больмот разом з педагогом-організатором Оленою Діденко.

А у центральній частині міста уже лаштувалася святкова хода, де учні ліцею теж узяли активну участь.

Красиві, юні, завзяті – ліцеїсти стали окрасою святкової ходи. Дмитро Чубін з гордістю ніс емблему закладу. Іван Завгородній  ніс наш прапор, що майорів золотаво-зеленими кольорами, а учні ІV-М курсу у гарному шкільному вбранні прикрашали колону жовто-зеленими повітряними кульками, що водночас нагадували і про літо, бо було ще зовсім тепло, і натякали на осінь, що вже не за горами.

Богдан Білоконь, Дарія Бондаренко, Олег Деміхов, Денис Драгоєв, Артем Журавський, Анастасія Киченко, Денис Кіщук, Ірина Лінива, Ярослав Ляшенко, Валерія Нюкіна, Владислава Осадча, Дар’я Петроченко, Яна Санжарівська, Дарина Санжаровська, Артем Труш, Марія Чернай та Денис Соловйов гідно представили  рідний ліцей  під час урочистої ходи. А гарні слова, що пролунали на площі про наш заклад додавали гордості і впевненості ліцеїстам.

Не встигли ще завершити урочисті вітання на площі Сміли, а у міському парку вже розгорнули свої чарівні красоти майстри декоративно-вжиткового мистецтва. Ліцеїсти теж не пасли задніх. Свої поробки, картини, вишивки та м’які іграшки, зроблені власними руками, на виставці представляли Роман Григор’єв, Євген Литовченко, Микола Подлєсний, Даша та Артем Сидоренки, Настя Пустовіт, Максим Клименко, Настя Горбунова, Аня Лозова, Маша Коцуконь, Денис Кодола, Аня Сорокіна, Іванка Зайчук.

А який же дитячий концерт без чарівних голосів ліцеїстів. Піснями та гарним виконанням порадували глядачів Анжеліка Федорченко з піснею «Золотава осінь» та Катерина Оношенко з піснею «Ми -українці».

Свято вдалося на славу.

А ми  горді тим, що народилися у такому прекрасному, тихому містечкові, де легенький вітерець полоще віти схилених до води верб, де тихі затишні вечори зоріють над водами Тясмину, а золотокупольний храм величавіє над райською місциною, даруючи спокій і благодать містянам.