Головна Новини Ліцеїсти навчальний рік розпочали Тижнем фізкультури та спорту

Ліцеїсти навчальний рік розпочали Тижнем фізкультури та спорту

Автор: Svetlana   
Вівторок, 13 вересня 2016 16:46

З 05.09. по 09.09.2016 року у ліцеї традиційно пройшов Тиждень фізкультури та спорту, що завершився цікавим та змістовним, наповненим позитивними емоціями та веселощами, розвагами та гарним настроєм,  Днем здоров’я.

Тиждень розпочався турніром з футболу серед курсів ліцею. Спробувати свої сили мали нагоду хлопці І-ІV-х  курсів. Боротьба виявилася цікавою та запеклою. Під час фінальних змагань перемогу отримали юнаки  ІV-М курсу, що вибороли її з рахунком 3:1 у першокурсників, які склали їм неабияку конкуренцію.

Учитель фізичного виховання І.О. Коротич провела своїм вихованцям тематичні уроки на тему: «Історія олімпійського руху. Останні досягнення українських спортсменів».

Протягом тижня ліцеїсти укладали кросворди на спортивну тематику та створювали презентації на теми:

  • «Академічне веслування»
  • «Веслування на байдарках та каное»
  • «Сучасне п’ятиборство»
  • «Тріатлон»
  • «Веслувальний слалом»

А у п’ятницю на внутрішньому подвір’ї  ліцею відбувалися цікаві спортивні розваги, участь у яких взяли усі ліцеїсти. Байдужих не залишилося, адже емоції просто зашкалювали, а голосні вигуки вболівальників подекуди заглушували  навіть музичний фон.

 

День Здоров’я традиційно розпочався лінійкою, під час якої організатори Дня Фізичної Культури та Спорту І.О. Коротич та П.О. Завгородній  ознайомили учасників з планом свята та пояснили умови участі команд.
І розпочалося…

Подвір’я ліцею враз сповнилося жвавою музикою, а носики ліцеїстів почав лоскотати приємний димок палаючого багаття, що плавно перейшов у незабутній аромат польової каші, якою поласували усі бажаючі після завершення змагань.

Протягом однієї  години  паралельно проходили змагання на різних спортивних станціях. Кожен міг обрати заняття для душі. Тут тобі можна було пограти у «Городки»,  покататися на скейті, показавши віртуозність, пограти у волейбол.

Були серед спортсменів і свої переможці. Так у стрільбі з лука найкращий результат показав учень ІІІ-М курсу Юрій Король. Кращим у стрільбі з арбалета виявився учень ___ курсу Євген Литовченко.

Найсильнішими серед юнаків у конкурсі на утримання гантелі виявився учень ІV-М курсу Дмитро Чубін, а серед дівчат – учениця ІІІ-М курсу Єлизавета Валявська.

Найкращий результат у змаганнях з присідання виборола теж Єлизавета Валявська, перемігши у боротьбі учня І-М курсу Антона Шуляченка.

Найдовшу відстань на ходулях подолали учні ІІІ-Б курсу – Анастасі Вшивкова та Іван Завгородній.

У змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї місця розподілилися таким чином:
І місце – Катерина Побережна, учениця ІV-Б курсу
ІІ місце – Юлія Бойко, учениця ІV-Б курсу
ІІІ місце – Сергій Карпенко, учень ІV-Б курсу
ІV місце – Михайло Рясний, учень ІV-Б курсу
Vмісце – Іван Завгородній, учень ІІІ-Б курсу
VI місце – Артем Журавський, учень ІV-М курсу
VII місце – Дмитро Чубін, учень ІV-М курсу
VIII місце – Артем Труш, учень ІV-М курсу.

Але найбільше емоцій викликала естафета. Адреналін просто був на межі…
Перемогу вибороли учні І-Б курсу (серед учнів І-ІІ курсів (8-9 класів)) та учні ІІІ-М курсу (серед ліцеїстів ІІІ-ІV курсів (10-11 класів)).

А потім ще було перетягування канату. Тут не було рівних командам І-М курсу та ІV-М.

Спортивне свято вдалося на славу. Усі були трішки стомлені, але дуже задоволені.

А в нагороду – усіх чекала смачна польова каша, якою поласували усі, хто був присутній на спортивних заходах.

Велика ліцейна родина ще більше здружилася, адже цьогоріч прийшли досить сильні першокурсники, які намагалися дати фору навіть учням четвертих курсів. І деколи у них це виходило. Сподіваємося, зросте достойна зміна нашим спортсменам.