Головна Новини Першовересневе свято

Першовересневе свято

Автор: Svetlana   
П'ятниця, 02 вересня 2016 15:14

Перший день осені – він незабутній:
Наче як завжди, та якось  не так.
Вітер натхнення в усьому присутній,
На горизонті  – навчання   маяк.

Літо скінчилось, та сонечко світить,
Скільки воно ще сердечок зігріє!
У пустий клас позбігаються діти -
І знову подив,   знову надії.

Ось і пролунав для нас перший дзвінок у новому 2016-2017 навчальному році. Повільно і стримано крокували на нашій святковій лінійці першокурсники. Їхня невисока, проте протяжна колона викликає у серці легкий щем. Адже ми розуміємо, як лякає їх незвідане, як невпевнено ще вони себе відчувають у новому для них навчальному закладі. Але пройде зовсім мало часу, і вони стануть тут  «своїми». Ми впевнені, що саме тут вони знайдуть найкращих друзів, найкращих учителів, найкращі знання… Їм буде тут комфортно і затишно…
У нашій ліцейній родині по-іншому не буває.
Прекрасний день видався 1 вересня. На лінійці стояли четвертокурсники, і око милувалося із їхньої краси – дівчатка у сукнях або спідничках одного тону, юнаки у тон суконь із однаковими галантними краватками… Це виглядало так мило. І так об’єднувало їх в одне ціле. Ось мій клас!
Настрій у всіх піднесений, урочистий. І лунали над обрієм чудові пісні про Україну, рідну землю, про добро. Приємно, що серед вокалістів у нас є і новачки: Катя Оношенко, що цього року вступила до ІІІ-Б курсу, та наш першокурсник Максим  Мартовицький.

Поки хитаються гілки в каштана,
Поки їх подих у серці присутній,
Доти шепоче щаслива дитина:
«Перший день осені, ти – незабутній!»