Головна Сторінка директора Розпочався новий навчальний рік.

Розпочався новий навчальний рік.

Літо пролетіло однією яскравою миттю, сьогодні вже вересень. Закрутившись в останньому танці, жовтий кленовий лист тихо опустився на землю. Осінь. І хто сказав, що вона майже завершує рік? Осінь - це початок. Початок  новим планам, новим зустрічам, новим знанням. Ліцей гостинно розкрив  свої двері. І ось вже жваво стукає крейда по дошці, квапливо розтікаються по зошитах конспекти, коридори наповнилися  дзвінким різноголоссям.Розпочався новий навчальний рік. Попереду - тільки найцікавіше і захоплююче.  Що ж може бути краще - молодість, кипуче життя, пізнання невідомого? Хочу побажати, щоб увесь майбутній навчальний рік став не нудним переліком сторінок з щоденника, а розсипався назустріч кожному з вас тисячами  яскравих митей : дзвінків, уроків, подорожей, ліцейних заходів, цікавого спілкування. Дано старт нашому спільному руху до знань. І буде він цікавим, захоплюючим, трішки загадковим, в чомусь - трішки складним, адже через подолання складнощів ми готуємося до життя.

Як директор, я мрію щоб 2016-2017 навчальний рік був схожий на минулий рік за результатами, здобутками, перемогами. І саме тому я хочу подякувати випускникам ліцею.

ЗНО. Найкращий результат по місту! Серед  446 шкіл області ліцей займає 18 сходинку. Наступна смілянська школа на 36 місті. Є чим пишатися? Є!

Вступ до вишів. Біологічний профіль – майже 80 відсотків випускників вступили на медичні спеціальності. Математики в переважній більшості студенти технічних ВУЗів.  Висновок – профілі в нашому закладі обрано правильно. Профілізація старшої школи необхідна!

Найщиріші слова вдячності активу ліцею. Вечори, акції,  заходи були просто незабутні!

Я дякую ліцеїстам за плідну міжнародну освітянську діяльність, яка була високо оцінена на міжнародному рівні. І як наслідок попереду нас чекає робота в п’яти міжнародних проектах:

?  проект для курсу Бізнес Інглиш «Подорожі для мільйонів»;

?  проект «Покажи мені своє місто»;

?  проект «Колись у Європі…»;

?  проект «Що ми їмо» з інтеграцією його в предмети природничого циклу;

?  та проект «Знову в школу…» - Міжнародний осінній обмін листівками до початку навчального року між партнерами проекту.

А ще у ліцеї стартував eTwinning 2016-2017. У рамках цієї програми
оголошено і проведено конкурс на кращий промо-ролик
до 25 річниці незалежності України. Переможні ролики були показані ліцеїстам на першому уроці 1 вересня.

Вчительська доля така, що одних відпускаємо, а малечу беремо під своє крило. Ось і цього року ліцейну  родину поповнили 41 першачок, на яких ми покладаємо великі надії.  Сподіваємося, що вони стануть гідною зміною випускникам і не упустять планку, високо підняту учнями нашого ліцею!

Вчителі. Після тривалої перерви розпочалися нелегкі будні. Їх чекають дзвінки, уроки, зміни, нові теми, контрольні, перевірка зошитів. І нехай хтось каже, що робота вчителя одноманітна і навіть нудна, але ми знаємо, що наша праця благородна, наша праця потрібна і затребувана. Учити дітей нелегко, а іноді і дуже складно, але для учителя, в серці якого живе любов до дітей і бажання дати їм нові знання, це найприємніша робота на світі! Бажаю моїм колегам миру, щастя, творчого натхнення, визнання.

Хочу подякувати батьківській громаді ліцею та технічному персоналу за підготовку до нового навчального року.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед ліцеїстами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.