Головна Робота з обдарованими Всеукраїнський молодіжний конкурс “Новітній інтелект України”

Всеукраїнський молодіжний конкурс “Новітній інтелект України”

Міжнародний благодійний фонд “Україна 3000” спільно з аналітичною агенцією “Українська марка” за підтримки Міністерства освіти та науки України проводять Всеукраїнський молодіжний конкурс “Новітній інтелект України” з метою пошуку, підтримки та залучення талановитої молоді до активної суспільної та наукової діяльності.

Нова перемога в "Новітньому інтелекті"

23 квітня 2010 року у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова відбувся Національний молодіжний Форум «Новітній інтелект України».
Метою Форуму було публічне обговорення стану формування національної системи підтримки інтелектуальної обдарованої молоді, започаткування процесу створення та видання «Білої книги молодіжної політики: як підтримати обдаровану молодь», відзначення переможців та лауреатів конкурсу “Новітній інтелект України-2010”, а також інших молодіжних інтелектуальних змагань, спрямованих на розвиток та підтримку обдарованої молоді, які проводяться в Україні.
До участі у Національному молодіжному Форумі „Новітній інтелект України” було запрошено урядовців, науковців, представників міжнародних та національних неурядових організацій, а також партнерів, учасників, переможців та призерів регіональних та національних відбіркових етапів конкурсу “Новітній інтелект України”.
У першій віковій категорії ІІ місце серед конкурсантів з гуманітарної тематики виборола учениця IV-М курсу Богун Ксенія. За перемогу президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремінь вручив їй диплом та сертифікат про грошову премію.
Також Почесною грамотою НАПН було нагороджено вчителя географії та економіки ліцею Валантирець Наталію Василівну за підтримку обдарованої молоді.
Вітаємо Ксюшу та Наталію Василівну та бажаємо їм успіхів у подальших конкурсах!

 

Ксюша Богун - фіналістка IV Всеукраїнського конкурсу "Новітній інтелект"

10 квітня 2010 року в Києві у приміщенні Університету менеджменту освіти відбувся третій Національний відбірковий етап ІV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» у номінації «Прикладні дослідження»(1 вікова категорія).

Черкаську область у економічній тематиці представляла учениця IV курсу Смілянського природничо-математичного ліцею Богун Ксенія.

За результатами презентації учасниками відбіркового етапу своїх конкурсних робіт Національна конкурсна комісія визначила по 5 кращих конкурсних робіт в економічній та гуманітарній тематиці. Наша Ксюша увійшла до п'ятірки кращих конкурсантів-економістів. Чекаємо результати голосування по п'ятірці та сподіваємося на Ксюшину перемогу. Оголосити підсумки конкурсу організатори планують 23 квітня на Форумі в Києві.

Вітаємо Ксюшу та її вчителя Валантирець Наталію Васиілівну і бажаємо подальших успіхів.

 

 

Ліцеїсти – учасники та переможці регіонального етапу конкурсу "Новітній інтелект України "

25 лютого учні ліцею брали участь у Черкаському регіональному етапі ІV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України», що проходив у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Першу вікову категорію в гуманітарній тематиці представляли ліцеїсти: Бокітько Тетяна (ІV-Б курс) з роботою «Моє бачення освіти майбутнього в Україні», Буйновська Яна (ІV-Б курс)- «Які умови необхідно створити в Україні для розвитку креативно мислячої особистості», Олексенко Ганна (ІV-Б курс) – «Якою може бути моральна і соціальна місія церкви у сучасному українському суспільстві», Тачаєва Вікторія (ІV-М курс) – «Якої молодіжної організації бракує Україні» та Шевченко Діана (ІІІ-М курс) – «Як зробити українську книжку конкурентноспроможною на світовому та вітчизняному ринках».

Економічну тематику розкривали Богун Ксенія (ІV-М курс) – «Комунальна реформа: як перейти до ефективного ринкового механізму», Бутрик Олександр (ІV-М курс) – «Екологічне сільське господарство: ефемерна надія чи майбутнє України» та Шеленко Ольга (ІV-Б курс) – «Як зробити туризм основним донором українського бюджету».

Презентації та захист конкурсних робіт пройшли в невимушеній робочій атмосфері. Усі учасники виступили гідно: ними були представлені власні презентації, які розкривали суть проблеми, за якою створювалася конкурсна робота, було підготовлено коротку та змістовну доповідь. Учасники мали право задавати запитання виступаючим. Ліцеїсти сміливо і впевнено захищали свої погляди та переконання, і це принесло свої результати.

Хочеться щиро привітати Шевченко Діану, яка виборола третє місце у гуманітарні тематиці, та Богун Ксенію, що зайняла перше місце серед економістів.

Бажаємо Ксенії нових перемог на Всеукраїнському конкурсі!!!Мазовецька Ніка — переможниця Всеукраїнського конкурсу
"Новітній інтелект України"

11 квітня 2009 року в приміщенні столичного Українському Домі пройшов Національний молодіжний форум «Новітній інтелект України». Форум є завершальною частиною Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України», який вже втретє проводить Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000».

У заході взяли участь Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, народний депутат України, член Комітету з питань науки і освіти Леся Оробець, заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський, голова представництва MSI в Україні Айрін Чен, директор освітніх програм корпорації Intel в Україні Тетяна Нанаєва, Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, представники державної і місцевої влади, Академії наук та Академії педагогічних наук України, освітянської спільноти, громадських установ, бізнес-структур, організаторів конкурсу, а також понад 400 молодих людей з усіх областей України, які взяли участь в конкурсі «Новітній інтелект України».

Організатори та партнери форуму – Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Державний департамент інтелектуальної власності, Інститут обдарованої дитини, Союз обдарованої молоді та інші державні й громадські інституції, які займаються розвитком та підтримкою талановитої молоді.

Ключова тема форуму – «Формування ефективного механізму суспільної підтримки інтелектуально обдарованої молоді». Серед тем, порушених його учасниками, – формування національної системи підтримки інтелектуально обдарованої молоді, створення системи громадського моніторингу реалізації національної програми підтримки обдарованої молоді та конкретні пропозиції щодо її модернізації та розвитку.

Також учасники форуму виступили з ініціативою створення системного періодичного видання «Біла книга молодіжної політики: як підтримати обдаровану молодь».

Виступаючи перед присутніми, Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук нагадав історію конкурсу та відзначив позитивну динаміку його розвитку. Так, кількість учасників, порівняно з першим конкурсом, зросла більш ніж удвічі, і сьогодні він проходить у всіх областях України, маючи десятки регіональних та національних партнерів. «Наш конкурс – це не дистанційний іспит на знання, ми не граємо в інтелектуальні ігри з молоддю. Ми задаємо нашим конкурсантам цілком конкретні прикладні запитання, які сьогодні цікавлять все наше суспільство, і у більшості випадків отримуємо конкретні відповіді», – підкреслив Голова Правління Фонду «Україна 3000».
Окрім цього, Фонд почав розробку системи заходів задля підвищення соціального статусу переможців конкурсу. З цією метою 2009 року Фонд запровадив Почесний срібний знак «Новітній інтелект України», який встановлюється для відзначення молодих дослідників віком до 35 років за значні досягнення у сфері інтелектуальної діяльності, за вагомий внесок у розвиток інтелектуального потенціалу України.

Наприкінці свого виступу Олександр Максимчук закликав всіх учасників форуму об’єднати зусилля і створити дієвий механізм підтримки талановитих дітей та молоді.
Пані Катерина Ющенко привітала всіх переможців і подякувала партнерам конкурсу «Новітній інтелект України». Особливу подяку пані Катерина адресувала бізнес-структурам, які підтримали конкурс, за їхнє розуміння важливості соціальної відповідальності.

Звертаючись до учасників форуму, Катерина Ющенко зазначила: «Я б дуже хотіла, щоб усі ви змогли себе реалізувати. Але важливо, щоб ви розуміли, що для цього треба не тільки добре вчитися і бути розумними. Важливо вміти втілити свої ідеї в життя. Ми запровадили цей конкурс не тільки для того, щоб узнати, хто краще знає ту чи іншу тему, а щоб виявити тих, хто може з нею щось зробити – змінити систему, бізнес, економіку, політику».

Пані Катерина закликала молодих людей розвивати свої таланти в Україні, а виїжджаючи за її межі – гідно представляти інтереси нашої країни.


Отже, переможцями ІІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» у конкурсі наукових досліджень з гуманітарної тематики стали:

І вікова категорія
1 місце – Конаков Богдан, Полтавський міський ліцей №1
2 місце – Мазовецька Ніка, Смілянський природничо-математичний ліцей, Черкаська область
3 місце – Герасимович Вадим, Український коледж ім. Сухомлинського, м. Київ

(За матеріалами сайту www.ukraine3000.org.ua)

Мазовецька Ніка захищала роботу на тему:"Як допомогти молоді полюбити українську книжку".

Вітаємо Ніку з перемогою та бажаємо нових досягнень і звершень, адже це так просто зробити на сучасному етапі, коли старше покоління дослухається до молоді, коли юність поважають і підтримують !!!