Головна Новини ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Автор: Alla
Четвер, 01 вересня 2016 07:10

Шановні сміляни, дорогі освітяни,  учні!

Від виконавчого комітету Смілянської міської ради  щиро  вітаю вас з чудовим святом осені - Днем знань!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають всі, від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили школу або вуз. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому ми настільки серйозну увагу приділяємо забезпеченню якісних освітніх послуг.

Педагоги дошкільних освітніх закладів, вчителі, викладачі – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить дуже і дуже багато подій в нашому житті.

Тішить, що з кожним роком в освітніх установах міста Сміли впроваджується безліч інноваційних програм, наші учні і студенти перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності. Ми завжди відрізнялася високим інтелектуальним потенціалом, і я вірю, що всі разом ми відновимо, збережемо і примножимо наші освітні здобутки. Нехай завжди з вами буде поруч підтримка та розуміння ваших близьких та знайомих, бажаю всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань!

У цей день особливі теплі слова вітання нашим освітянам, школярам та батькам.  Всім нам в навчальному році та завжди - здоров'я, щастя, миру та радості,  невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Щасливого навчального року та нових перемог!

З повагою Людмила Осейко