Головна Новини Про мовну секцію літньої школи

Про мовну секцію літньої школи

Автор: Alla
Вівторок, 21 червня 2016 08:02

Маємо нагоду поділитися своїми враженнями від занять у мовній секції, яка працювала у рамках Літньої наукової школи у Смілянському природничо-математичному ліцеї, адже цей рік в Україні оголошено роком англійської мови.

Ми вже неодноразово переконувалися у тому, що одним  із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання англійської мови є створення або літнього табору з іноземної мови, або цікава робота влітку мовної секції. Тут ми  маємо можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати свої знання у різних формах діяльності: в ігрових та концертних програмах, театральних виставах, проектах  тощо.

Завдання нашої мовної секції полягало в тому, щоб пізнати  інший, відмінний від шкільного стиль вивчення англійської мови, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях. Саме через таку діяльність ми можемо істотно розширювати свій кругозір і дізнаватися багато нового.

Мовну секцію Літньої школи ліцею відвідували 15 учнів.

У перший день ми працювали над створенням квітки ідентичності, тобто особистості. Працювали у парах та невеликих групах. З’ясовували, що  нас об’єднує як команду, чим ми відрізняємося. Кожна пелюстка нашої квітки мала свій колір та містила інформацію про кожного з нас. Під час занять ми намагалися спілкуватись англійською, щоб запитати чи отримати інформацію.

Щоб удосконалювати навички розуміння англійської мови на слух, ми виконували різні рухливі вправи Stand up English, використовуючи сайт американського викладача.

Також ми працювали над інсценізацією пісні англійською мовою.

Нещодавно, після року навчання в американській школі у місті - побратимі Сміли  Ньютоні, повернулась додому учениця нашого ліцею Влада Осадча. На одному із занять вона стала гостею уявного talk show  “Hall of Fame”.  Було цікаво слухати її розповідь про враження від навчання за кордоном та чути вільну американську англійську, якою Влада спілкувалась з нами.

Не забували ми і за наші проекти eTwinning.  Готували презентації про національний одяг та танці України  для проекту Box of Culture.

Один день був присвячений  Рецептам української кухні та приготуванню популярних в Україні страв. Ми робили це у форматі популярного телевізійного шоу та знімали на відео, яке відправили партнерам по проекту. Було цікаво, а головне, ще й смачно. Після завершення зйомок ми поласували власноруч виготовленими смаколиками.

Під час роботи ми ще й намагалися дізнатися більше про Євросоюз та про країни, що входять до його складу.

Багато обговорювали різноманітних питань, складали європазли та євролото. Тому що саме через гру приходить усвідомлення та закріплення знань.

Робота в міжнародному проекті  ONCE UPON TODAY …IN EUROPE       триватиме впродовж усього літа, а поки що ми відвідали наш музей,  щоб дізнатися про людей та події, матеріали про яких можна буде використати для поповнення  європейського музею історії.

Така наша спільна діяльність надавала можливість кожному учневі проявити креативність, реалізувати свій творчий потенціал та суттєво розвинути мовленнєві вміння та навички.

Ось так непомітно, в роботі, відпочинку, цікавих заняттях, роботі у проектах і промайнув час у мовній секції Літньої наукової школи.

Артем Труш, Ярослав Ляшенкоучні ІІІ-М курсу, учасники мовної секції Літньої наукової школи