Головна Про ліцей Виховна робота Наші перемоги - 2015/2016 н.р.

Наші перемоги - 2015/2016 н.р.

№ з/п Назва конкурсу Місце проведення конкурсу Участь, зайняте місце Учасники Клас (курс)
1. «Я-талановитий» м.Черкаси ІІ місце Нечипоренко Катерина ІV-Б курс
2. V Міжнародна зелена школа м.Сміла Сертифікати учасників
3. День фізичної культури та спорту м.Сміла Учні ліцею І-ІV курси
4. Чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків м. Ірпінь ІІІ місце Сидоренко Артур І курс
5. Обласні змагання з військово-прикладних видів спорту м.Сміла Грамота Шадрін Антон ІV-М курс
6. Обласний конкурс «Ігри патріотів-2015» м.Сміла І місце Ніздрачова Аліна
Нікіщенко Катерина
Нечипоренко Катерина
Вдовиця Оксана
Манько Аліна
Мельник Анастасія
Гречана Дар’я
Чепкий Назар
Попович Валентин
Дзюбан Дмитро
Бережанський Данило
Чубін Дмитро
Іршенко Владислав
ІІІ-ІV курси
7. Міські змагання з тенісу серед школярів міста Сміли м.Сміла ІІ місце Ткаченко Вікторія ІV-М курс
8. Національний етап міжнародного конкурсу "Іntel-Техно" м. Київ ІІ місце Поправко Олексій ІV-М курс
9. Конкурс учнівських есе на тему «Ощадливість у моєму житті» м. Черкаси Учасники: Плаксюк Дмитро
Санжарівська Яна
Закернична Катерина
Лінива Ірина
Шитік Ксенія
Шепелєва Юлія
Лизогуб Марія
Кишман Вікторія
Нюкіна Валерія
Богач Катерина
(ІІІ-Б курс),
(ІІІ-М курс),
(ІІІ-М курс),
(ІІІ-М курс),
(ІІІ-М курс),
(ІІІ-Б курс),
(ІІІ-Б курс),
(ІІІ-Б курс),
(ІІІ-М курс),
(ІV-М курс).
10. Конкурс учнівських есе на тему «Ощадливість у моєму житті» м. Черкаси І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Шепелєва Юлія
Лизогуб Марія
Богач Катерина
(ІІІ-Б курс),
(ІІІ-Б курс),
(ІV-М курс).
11. Брейн-ринг на тему: «Ощадність- економічна могутність і процвітання народу та країни» м. Черкаси І місце Команда
«Ліцейний ГАРТ»:
Ніздрачова Аліна
Поправко Олексій
Санжаровська Дарина
Шепелєва Юлія
Плаксюк Дмитро
(ІV-М курс)
(ІV-М курс)
(ІІІ-М курс)
(ІІІ-Б курс)
(ІІІ-Б курс)
12. Міські змагання з шахів серед школярів міста Сміли м.Сміла І місце Ніздрачова Аліна ІV-М курс
13. Міські змагання з шахів серед школярів міста Сміли м.Сміла І місце Кірєєв Дмитро ІV-М курс
14. Міжнародний конкурс імені Петра Яцика (ІІ етап - міський) м.Сміла ІІІ місце
ІІІ місце
Бреус Інна
Нечипоренко Катерина
ІІ-Б курс
ІV-Б курс
15. Турнір на першість ліцею із шахів м.Сміла ІІІ місце Кривенко Микола ІІ-М курс
16. І міський молодіжний спортивно-мистецький фестиваль-акція «Твоє життя – в твоїх руках» м.Сміла Подяка Федорченко Анжеліка ІІІ-Б курс
17. Бліц-конкурс з енергозбереження до Міжнародного дня енергозбереження м. Київ ІІ місце за роботу: «Міні-курс правил з енергозбереження» Поліщук Карина
Богач Катерина
ІV-М курс
18. Бліц-конкурс з енергозбереження до Міжнародного дня енергозбереження м. Київ ІІ місце за роботу: «10 фактів про енергозбереження» Чепкий Назар
Панченко Роман
ІV-М курс
19. Бліц-конкурс з енергозбереження до Міжнародного дня енергозбереження м. Київ ІІІ місце за роботу: «Енергосбереження – це наше усе!» Попович Валентин
Теплуха Сергій
ІV-М курс
20. Бліц-конкурс з енергозбереження до Міжнародного дня енергозбереження м. Київ ІІІ місце за роботу: «Колобок у пошуках альтернативних джерел опалення» Нечипоренко Катерина
Петроченко Дарію
ІV-Б курс
ІІІ-М курс
21. Бліц-конкурс з енергозбереження до Міжнародного дня енергозбереження м. Київ ІІІ місце за роботу: «Жили-були» Іллющенко Мар’яна
Валявська Ліза
І курс
ІІ-М курс
22. Бліц-конкурс з енергозбереження до Міжнародного дня енергозбереження м. Київ ІІІ місце за роботу: «Казка «Пригоди Мукономки» Чернай Марія
Нечипоренко Катерина
Вдовиця Оксана
Манько Аліна
ІІІ-М курс
ІV-Б курс
ІV-Б курс
ІV-Б курс
23. Бліц-конкурс з енергозбереження до Міжнародного дня енергозбереження м. Київ Диплом ІІІ ступеня Нікіщенко Катерина
Черв’як Наталія
Христич Яна
Нечипоренко Катерина
Обрежа Анна
Вдовиця Оксана
Манько Аліна
Учениці ІV-Б курсу
24. Благодійний фонд «Шлях змін» м. Черкаси Грамота Номінація «Заслуги перед містом та школою» Нечипоренко Катерина ІV-Б курсу
25. Фестиваль соціально- психологічних театрів м.Сміла ІІІ місце Соціально-психологічний театр «Заради майбутнього»:
Нечипоренко Катерина
Іршенко Владислав
Федорченко Анжеліка
Бриндак Євген
Нюкіна Валерія
Задорська Інна
Бугайов Максим
Білоконь Богдан
Гарабажиу Сергій
Учні ліцею
26. Міські змагання з кульової стрільби з нагоди річниці виводу військ з Афганістану м.Сміла ІІ місце Побережна Катерина
Герасимчук Данило
Поправко Олексій
Шадрін Антон
ІІІ-Б курс
ІV-М курсу
ІV-М курсу
ІV-М курсу
27. Заочний етап Національного туру Міжнародного конкурсу Молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» 2015-2016н.р. м.Київ Очний етап з роботою «А ми так утеплились» Шепелєва Юлія ІІІ-Б курс
28. Благодійний ярмарок «Масляна допомагає АТО» м.Сміла Учасники Колектив Смілянського природничо-математичного ліцею Колектив природничо-математичного ліцею
29. Міські змагання із шахів серед школярів міста Сміли м.Сміла І місце Команда ліцеїстів
30. Міські змагання із тенісу серед школярів міста Сміли м.Сміла ІІ місце Команда ліцеїстів
31. Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» м. Київ Одна з кращих 349 робіт з-посеред 4000 робіт Король Софія ІІ-Б курс
32. Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Номінація: надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник»
м. Сміла ІІІ місце Федорченко Анжеліка
Гречана Дар’я
Бугайов Максим
Журавель Іван
Плаксюк Дмитро
Іршенко Вадим
Білоконь Богдан
Мастега Олег
ІІІ-Б курс
ІІІ-М курс
ІІІ-Б курс
ІІІ-Б курс
ІІІ-Б курс
ІІІ-Б курс
ІІІ-М курс
ІІІ-Б курс
33. Конкурс «Диво дитина» Номінація «Заслуги перед містом та школою» м. Сміла Номінація «Заслуги перед містом та школою» (переможиця) Нечипоренко Катерина ІV-Б курс
34. Навчально-польові збори серед юнаків, які завершили вивчення предмету «Захист Вітчизни» у 2016 році м. Сміла ІІІ місце (Номінація «Проходження з піснею») Смілянський природничо-математичний ліцей (команда І взводу) ІV- Б курс
ІV-М курс
35. Міський етап Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою!»- 2016 м. Сміла Подяка Чубін Дмитро ІІІ-М курс
36. Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс «Я гордий тим, що українець зроду» м. Київ Диплом ІІ ступеня Плаксюк Дмитро ІІІ-Б курс
37. Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») м. Сміла Грамота за підготовку звіту «Добре діло» у 2016 році Рій «Сокіл»:
Федорченко Анжеліка
Гречана Дар’я
Бугайов Максим
Журавель Іван
Плаксюк Дмитро
Іршенко Вадим
Білоконь Богдан
Мастега Олег


ІІІ-Б курс
ІІІ-М курс
ІІІ-Б курс
ІІІ-Б курс
ІІІ-Б курс
ІІІ-Б курс
ІІІ-М курс
ІІІ-Б курс

38. Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») м. Сміла Грамота ройовому за патріотизм Плаксюк Дмитро ІІІ-Б курс
39. Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») м. Сміла ІІІ місце (змагання із кульової стрільби) Бугайов Максим ІІІ-Б курс
40. Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» м.Сміла м. Київ Подяки Чубін Дмитро
Черненко Олександра
Коцуконь Марія
ІІІ-М курс
ІІ-М курс
ІІ-М курс
41. Грант Олександра Скорохода м.Сміла Диплом переможця Чубін Дмитро
Чурілова Анна
ІІІ-М курс
ІІ-М курс