Головна Наукова робота МАН Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015-2016 н.р.

Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015-2016 н.р.

ПІБ Навчальний заклад Клас Відділення Секція Місце
1 Маслюк Євгенія Володимирівна НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" 9 Мовознавства Українська мова 2
2 Одинцова-Ігонтова Дар'я Віталіївна ЗОШ №1 11 Мовознавства Українська мова -
3 Кієнко Катерина Миколаївна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Мовознавства Англійська мова -
4 Майка Катерина Олександрівна НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Українська література 2
5 Пономаренко Марія Вікторівна НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" 10 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Українська література 1
6 Чмут Даріна В'ячеславівна НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" 10 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Українська література 3
7 Шевченко Ніла Олександрівна НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" 10 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Українська література 2
8 Помінчук Анастасія Сергіївна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 9 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Фольклористика 2
9 Мішина Аліна Назарівна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 10 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Мистецтвознавство 2
10 Бритик Євгенія Олександрівна ЗОШ №1 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Літературна творчість -
11 Тищенко Вікторія Василівна ЗОШ №1 10 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Літературна творчість 3
12 Калашник Яна Василівна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Світова література 2
13 Кучеренко Юлія Володимирівна ЗОШ №7 11 Історії Історичне краєзнавство -
14 Діброва Анна Сергіївна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум» 11 Історії Історичне краєзнавство 1
15 Іщук Неля Станіславівна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Історії Етнологія 1
16 Коваль Таїсія Олегівна НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Історії Етнологія 3
17 Фомінова Анастасія Олександрівна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Історії Історія України 2
18 Кашуба Соломія Олегівна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 8 Філософії та cуспільствознавства Теологія релігієзнавство та історія релігії гр
19 Радченко Максим Ігорочив НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Філософії та cуспільствознавства Правознавство 2
20 Базик Дарина Володимирівна НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 9 Філософії та cуспільствознавства Журналістика 3
21 Сілко Анастасія Павлівна спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 10 Філософії та cуспільствознавства Журналістика -
22 Новицький Андрій Сергійович спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 9 Наук про Землю Географія та ландшафтознавство -
23 Санжаровська Дарина Ігорівна Смілянський природничо-математичний ліцей 10 Технічних наук Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології 2
24 Поправко Олексій Юрійович Смілянський природничо-математичний ліцей 11 Технічних наук Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження 1
25 Стороженко Владислав Сергійович НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Економіки Мікроекономіка та макроекономіка 3
26 Козенний Едуард Сергійович НВК "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" 10 Фізики і астрономії Експериментальна фізика 3
27 Сірик Анатолій Віталійович НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" 10 Фізики і астрономії Експериментальна фізика гр
28 Ніздрачова Аліна Володимирівна Смілянський природничо-математичний ліцей 11 Математики Математика 3
29 Труш Артем Олександрович Смілянський природничо-математичний ліцей 10 Математики Математика 3
30 Литвин Тетяна Bіталіївна ЗОШ №1 11 Математики Математичне моделювання гр
31 Хільченко Юрій Анатолійович ЗОШ №13 11 Математики Прикладна математика гр
32 Манько Аліна Костянтинівна Смілянський природничо-математичний ліцей 11 Хімії та біології Валеологія 3
33 Нікіщенко Катерина Олександрівна Смілянський природничо-математичний ліцей 11 Хімії та біології Валеологія 1
34 Бреус Інна Василівна Смілянський природничо-математичний ліцей 9 Хімії та біології Медицина 2
35 Міщенко Єлизавета Миколаївна НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Хімії та біології Загальна біологія 2
36 Сідорова Мар'яна Сергіївна НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Хімії та біології Біологія людини 3
37 Сенатор Валентина Олександрівна НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 9 Хімії та біології Біологія людини гр
38 Нікіщенко Катерина Олександрівна Смілянський природничо-математичний ліцей 11 Хімії та біології Психологія -
39 Мороз Марина Юріївна НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 10 Хімії та біології Психологія 2
40 Касюкевічус Валерія Ігорівна Смілянський природничо-математичний ліцей 9 Екології та аграрних наук Агрономія 3
41 Задорська Інна Аркадіївна Смілянський природничо-математичний ліцей 10 Екології та аграрних наук Ветеринарія та зоотехнія гр
42 Нечипоренко Катерина Юріївна Смілянський природничо-математичний ліцей 11 Екології та аграрних наук Екологія 2
43 Борщ Каріна Володимирівна НВК"ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум" 11 Екології та аграрних наук Екологія 3
44 Биченко Наталія Володимирівна ЗОШ №1 10 Екології та аграрних наук Лісознавство гр
45 Бичкова Олена Сергіївна НВК "ДНЗ - ЗОШ №15" 10 Екології та аграрних наук Охорона довкілля та раціональне природокористування -
46 Плужник Андрій Володимирович Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 11 Екології та аграрних наук Охорона довкілля та раціональне природокористування -