Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Переможці Весняної олімпіади з базових предметів - 2016

Переможці Весняної олімпіади з базових предметів - 2016

Місце Прізвище учня Курс Предмет Учитель
І місце Іллющенко Мар’яна І курс математика Осадча Р.В.
ІІ місце Овсійчук Єлизавета І курс математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Куча Аліна І курс математика Осадча Р.В.
ІІ місце Черненко Олександра ІІ-М курс математика Осадча Р.В.
ІІ місце Мандрова Валентина ІІ-М курс математика Осадча Р.В.
І місце Труш Артем ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Закернична Катерина ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Деміхов Олег ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Білоконь Богдан ІІІ-М математика Осадча Р.В.
І місце Куча Аліна І курс українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Овсійчук Єлизавета І курс українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Іллющенко Мар’яна І курс українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Стешенко Марія І курс українська мова Береговенко Т.В.
І місце Бреус Інна ІІ-Б курс українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Касюкевічус Валерія ІІ-Б курс українська мова Береговенко Т.В.
І місце Чурілова Анна ІІ-М курс українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Мандрова Валентина ІІ-М курс українська мова Лісова С.І.
І місце Мельник Анастасія ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Шепелєва Юлія ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Лінива Ірина ІІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
І місце Стешенко Марія Ікурс біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Чмиренко Яна І курс біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Таран Оксана І курс біологія Цвященко П.К.
І місце Касюкевічус Валерія ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Бреус Інна ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Іщенко Марина ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Мельник Анастасія ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Журавель Іван ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Шепелєва Юлія ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Бойко Вадим ІІ-Б правознавство Гунько О.А.
І місце Закернична Катерина ІІІ-М правознавство Гунько О.А.
ІІ місце Шепелєва Юлія ІІІ-Б правознавство Гунько О.А.
ІІІ місце Кишман Вікторія ІІІ-Б правознавство Гунько О.А.
І місце Куча Аліна І курс історія Гунько О.А.
ІІ місце Овсійчук Єлизавета І курс історія Гунько О.А.
ІІІ місце Іллющенко Мар’яна І курс історія Гунько О.А.
ІІ місце Касюкевічус Валерія ІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІІ місце Пойнер Владислав ІІ-Б історія Гунько О.А.
І місце Гречана Дар’я ІІІ-М історія Гунько О.А.
ІІ місце Плаксюк Дмитро ІІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІ місце Шепелєва Юлія ІІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІІ місце Кишман Вікторія ІІІ-Б історія Гунько О.А.
І місце Бугайов Максим ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІ місце Журавель Іван ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІІ місце Мельник Анастасія ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
І місце Ілющенко Мар’яна Ікурс англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Стешенко Мар’яна Ікурс англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ місце Косенко Альона Ікурс англійська мова Ярмиш Т.Є.
І місце Чурілова Анна ІІ-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Касюкевічус Валерія ІІ-Б англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ місце Король Софія ІІ-Б англійська мова Ярмиш Т.Є.
І місце Мельник Анастасія ІІІ-Б англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Журавський Артем ІІІ-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ місце Петроченко Дар’я ІІІ-М англійська мова Ярмиш Т.Є.
І місце Лозова Анна ІІІ-М інформатика Бондаренко О.В.
ІІ місце Чернай Марія ІІІ-М інформатика Бондаренко О.В.
І місце Косенко Альона І курс фізика Волошина М.С.
ІІ місце Стешенко Марія І курс фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Подлєсний Максим І курс фізика Волошина М.С.
І місце Васильківський Олексій ІІ-М фізика Волошина М.С.
І місце Труш Артем ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Бриндак Євгеній ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Драгоєв Денис ІІІ-М фізика Волошина М.С.