Головна Про ліцей Робота бібліотеки Майстер-клас від Ніни Корсунь

Майстер-клас від Ніни Корсунь

Середа, 09 березня 2016 13:23

Рання весна  ще пускає холодні сльози, а в ліцеї  затишно, тепло й весело від посмішок хлопців та чоловіків, які напередодні свята краси й жіночності оточили  дівчаток та  прекрасну частину педагогічного колективу  увагою й турботою.  Вишукані рукотворні паперові квіти та святкові колажі прикрасили рідні стіни. У ніжних долоньках дівчат – і живі весняні квіти: крокуси, тюльпани, гіацинти.

А ще у переддень свята до  ліцею завітала  відома поетеса Смілянщини Ніна Василівна Корсунь. Цього разу перед талановитими ліцеїстами вона постала в амплуа художниці.

Юні митці напередодні Восьмого березня отримали нагоду  не лише відвідати майстер – клас  з образотворчого мистецтва, а й намалювати для своїх мам святкові листівки. Уже через декілька хвилин на білих аркушах  заясніли   чарівні  квіти. А ліцеїсти у щирій розмові з  Ніною Василівною  дізналися про деякі її творчі секрети, зокрема про збірки «У старых икон», «Вкус полыни», «Колесо Сансары».  Пані Ніна своє життя присвятила служінню мистецтву,   виховала не одне покоління художників, допомогла знайти своє місце в літературі молодим майстрам пера.

Сучасні дівчата беруть приклад  з цієї чудової жінки, адже вона має свій стиль, вишуканий смак. Спілкуючись з Ніною Василівною, усі  відзначають аристократичність її розмови та поведінки.

Ліцеїсти щиро привітали гостю з Міжнародним жіночим днем, а квіти    мисткині вручила її улюблена учениця – четвертокурсниця Катерина Нечипоренко.