Головна Про ліцей Робота бібліотеки Велика людина відчувається зразу і підтягує до себе на вишину інших

Велика людина відчувається зразу і підтягує до себе на вишину інших

Понеділок, 29 лютого 2016 12:55

26 лютого  талановитий   поет  Смілянщини Микола Скрипник презентував свій творчий доробок  у малому залі  Міського будинку культури.  У теплій невимушеній  обстановці зібралися   колеги по перу  (Тетяна Шугар - Благодарна, Надія Матюшенко – Гребенюк, Анатолій  Горбівненко), рідні письменника, його найближчі  друзі,  шанувальники  високого слова – смілянські школярі та поважна  громада мікрорайону  Гречківка.  На свято запросили, як завжди, і ліцеїстів. Валерія Нюкіна, Богдан Білоконь, Яна Зайченко та Марійка Лизогуб (як  активісти гуртка «Я  патріот України) разом із учителем Т. В. Береговенко  отримали приємну нагоду  послухати поезії у колі    поціновувачів українського слова.

Микола Скрипник – людина, що має високі моральні цінності, і в наш непростий час  заслужив любов і повагу своєю добротою, стійкістю, глибинною приналежністю до  традицій рідної смілянської землі.

Тетяна Шугар – Благодарна  відкрила присутнім декілька секретів із життя митця: він дуже любить природу, захоплюється риболовлею, може написати за день аж 16 віршів (до речі, пише він винятково олівцем), а його невтомна муза – це дружина, яка й надихнула чоловіка до написання  інтимної лірики.  Серед  патріотичних, пейзажних творів є  присвяти жінці – матері, жінці- коханій, батькові, своїй родині, друзям.

Усіх приємно вразив той факт, що багато віршів пана Миколи уже покладено на музику. І доклав до цього процесу  свій талант і досвід  наш земляк, композитор, оранжувальник і виконавець – Станіслав Кравченко. У залі залунали мелодійні звуки вальсів, деякі пісні нагадували навіть народні балади, а  від деяких просто хотілось танцювати. Як виявилось, Микола Скрипник – поет – пісняр, його вірші відзначаються досконалістю і ритмічністю, тому й легко  йдуть на ноти. «За щастя, за життя, за Україну…», - лунали слова у залі.

«Велика Людина відчувається зразу і підтягує до себе на вишину інших», - так сказала про Миколу Скрипника  Надія Матюшенко – Гребенюк. І хоч доля добряче випробувала  поета   на міцність, та він,  життєрадісний і оптимістичний, дарував усмішку та теплі поетичні слова своїм землякам, нам, смілянам.

Тетяна Береговенко - учитель української мови та літератури