Головна Євроклуб Наша діяльність Життя в очікуванні дива...

Життя в очікуванні дива...

27 листопада  в актовій залі ліцею відбулося велике свято – ліцей відзначив вісімнадцяту річницю із дня свого заснування. До цього дня вже традиційно приурочується і посвята наших першокурсників у ліцеїсти.

Отож, наших юних першокурсників саме від цього дня  прийнято вважати справжніми ліцеїстами. А для того, щоб усі краще дізналися, хто ж прийшов навчатися до нас у цьому році, що очікувати від цих маленьких непосид, ведучі запропонували пройти учням першого курсу цілу низку випробувань, які б довели всім гостям свята, що наші юні друзі гідні бути ліцеїстами.

Привид Мудрості (роль якого виконував Шадрін Антон із 4-М курсу) запропонував першокурсникам  п’ять ключів від потаємних дверей нашого ліцею: від кімнати мудрості, ліцейних традицій, класу здорового способу життя і здоровя, кімнати талантів та справжньої  дружби.

Один за одним, виконуючи складні завдання Привида, першокурсники відвойовували ключі. А глядачам лише залишалося дивуватися – які ж усе-таки у нас розумні, талановиті та обдаровані наші першачки!

Особливо хотілося б відмітити, що діти з І курсу виявилися справжніми живчиками та креативчиками. Якими творчими та спортивними виявилися Артур  та Даша Сидоренки,  талановитим організатором проявила себе Даша Щербина, скромна і тендітна Яна Чмиренко розкрила на святі свій вокальний талант. Свято ніколи б не відбулося без Кучі Аліни, Овсійчук Лізи, Больмот Ані, Іллющенко Мар’яни, Косенко Альони, Подлєсного Миколи, Таран Оксани, Нечипоренка Назара.

Нам залишається лише їм подякувати за гарну підготовку до свята та ще раз привітати наш любий навчальний заклад  із вісімнадцятиріччям.

З Днем народження, любий ліцею! Нехай кожен день твого майбуття буде наповнений весняною юністю і одухотвореністю, цвітінням і легкістю літа, натхненням осені, зимовою свіжістю і очікуванням дива!