Головна Новини Знати - означає бути підготовленими до життя

Знати - означає бути підготовленими до життя

Автор: Svetlana
Середа, 23 березня 2016 16:08

22.03.2016 року у ліцеї для учнів ІІІ-ІV курсів було проведено пізнавальні виховні години на тему: «Інформування про мінну небезпеку».

Проводив ці бесіди інструктор з мінної безпеки, військовий капелан, Дмитро Вікторович Мартіян.

Ліцеїстам цікаво було дізнатися, що сам він родом із Донеччини. Там виріс і вивчився, там же і працював, але змушений був покинути рідну домівку, вивезти у безпечне місце свою родину після початку АТО.

Не сховався від воєнних дій цей молодий чоловік, повернувся у рідний край військовим капеланом, щоб надавати нашим захисникам посильну моральну та духовну підтримку. А ще він пройшов найгарячіші точки: Широкіно, Гранітне, Опитне, Водяне, Тоненьке – у складі ОМБР-93.

Сьогодні він, як ніхто інший, може чесно і відверто говорити про небезпеку, яку таїть у собі територія, де проходили воєнні дії.

Мова ішла саме про мінну небезпеку. Адже  те, що залишається на землі, у землі чи над землею, несе у собі смертельну загрозу…

А люди, на жаль, занадто безпечні і часто не дбають про власне життя. І особливо це стосується дітей та підлітків, адже їм усе цікаво, усього  хочеться торкнутися.

Тому свою розповідь Дмитро Вікторович і розпочав із того, які бувають види мін і яку потенційну небезпеку приховують вони. А потім навчав старшокласників правилам поведінки та основним крокам, які має знати кожен, щоб не стати жертвою страшного винаходу людства – сучасних мін, які не можуть реагувати на того, хто перед ними – дитина чи військовий, адже не мають інтелекту.

Під час проведення заходу ліцеїсти чітко усвідомили, що життя – одне і ставитися до нього занадто безпечно просто неприпустимо.