Головна Новини Дорогами Афгану... Зі слів очевидця.

Дорогами Афгану... Зі слів очевидця.

Автор: Svetlana   
П'ятниця, 19 лютого 2016 13:07

15 лютого наша країна вшановувала воїнів-інтернаціолістів, відзначаючи чергову річницю від дня виводу радянських військ з Республіки Афганістан.

Відомо, що українські солдати й офіцери виконували свій військовий обов’язок більш  ніж у 25-ти країнах світу, серед яких В’єтнам, Чехословаччина, Угорщина, Югославія, Куба, Ірак. Та саме афганська війна залишила найболючішу рану, що не загоїлася і донині.

З цього приводу на тематичну виховну годину до другокурсників був запрошений полковник у відставці  В’ячеслав  Пилипович Штрухацький, який протягом 1979-1981 років служив у Афганістані командиром зенітного полку.

Він розповів учням, як і чому радянські війська були введені до Афганістану, про неймовірні випробовування, що випали на долю юнаків, та про неоправдані жертви, до яких призвела ця війна.

Ліцеїстам було цікаво послухати про важкі дороги війни зі слів очевидця. Тому зустріч пройшла на одному диханні, діти навіть не помітили, коли пролунав дзвінок – все б слухали та слухали.

Щиро дякуємо В’ячеславу Пилиповичу за змістовну розповідь та цікаву зустріч. Бажаємо йому міцного здоров’я та довголіття.