Створено з любов'ю

Завершився перший тиждень роботи в проекті еTwinning – «Love is what we need!» – «Кохання - це те, чого ми всі потребуємо».

Протягом 5 днів члени євроклубу «Ми-разом!» виготовляли креативні листівки – валентинки з фразою «Я тебе кохаю!», написаною саме рідною мовою, та постероподібною інформацією про Україну на зворотньому боці.

Щоб виготовити достатню кількість листівок, які розлетяться в країни Євросоюзу, до акції долучились учні усіх курсів.
Результат перевищив очікування. Розмаїття дизайнів та матеріалів, яскраві і пастельні кольори романтичних та патріотичних листівок притягували погляди і викликали захоплення у вчителів, учнів та робітників ліцею.

«Створено з любов’ю» - саме такий бренд можна було б присвоїти кожній роботі.

21 листівочка знайде свого адресата у 12-ти європейських країнах. Незабаром наші закордонні партнери отримують листівки юних смілян, у виготовлення яких вкладені наша любов, тепло і креативний підхід.