LOVE IS ALL WE NEED !

Так називається міжнародний проект програми eTwinning, до якого долучився євроклуб ліцею «Ми – разом!».

30 шкіл з різних куточків Європи об’єднала напрочуд красива мета-обмінятися листівками, виготовленими учасниками проекту власноруч до Дня святого Валентина.

До виготовлення листівки є певні вимоги. На ній рідною мовою мають бути написані слова «Я тебе кохаю». На зворотному боці треба розмістити постероподібну інформацію про краЇну-відправника. Так мало - і водночас так багато. Адже учні збагатять свої знання про різні країни Європи і дізнаються, як звучить найкрасивіша і найпоширеніша не лише серед закоханих фраза «Я тебе кохаю».

Отже, вже з 1 лютого в ліцеї запрацювала майстерня святого Миколая так як листівки необхідно встигнути виготовити до 5 лютого, щоб їх міжнародною поштою вчасно було доставлено до Португалії, Іспанії, Сербії, Хорватії, Албанії, Румунії, Чехії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Греції, Бельгії, Латвії, Литви, Вірменії та Польші.

А вже 14 лютого кожна школа організує виставку отриманих листівок та обміняється фото на сайті проекту TwinSpace.

З нетерпінням і ми чекатимемо на слова кохання звідусіль. Тож нехай слова «Я тебе кохаю» летять від школи до школи, від міста до міста, від країни до країни, долаючи кордони, руйнуючи стереотипи, будуючи партнерські стосунки та сприяючи миру.

Любов-це все, що нам потрібно!

Тетяна Ярмиш, керівник євроклубу «Ми – разом!»