Головна Євроклуб Наша діяльність У ліцеї розпочався сезон благочинності...

У ліцеї розпочався сезон благочинності...

Євроклуб ліцею розпочав сезон благочинності з організації та проведення  Garage Salе, що є американською забавою, яку щотижня організують у Сполучених  Штатах Америки, щоб обміняти або продати  непотрібні господарям речі. Але ж вони можуть бути потрібними комусь іншому…

Метою гаражного розпродажу у ліцеї був збір коштів для придбання солодощів у подарункові набори для наймолодших учнів Смілянської спеціальної ЗОШ-інтернату до дня Святого Миколая.

Багато ліцеїстів принесли вживані речі та виготовлені своїми руками корисні дрібнички. Були й такі, що пожертвували досить коштовними новими речами, які були продані на аукціоні.

Серед найактивніших учасників були Катерина Нечипоренко, Владислава Лупина та координатор Євроклубу Тетяна Ярмиш, котра щедро поділилася сувенірною  колекцією, експонати якої прибули з різних куточків світу. А вчитель фізичного виховання І.О. Коротич віддала на аукціон навіть живий експонат - морську свинку.

Розпродаж виявився жвавим та цікавим, адже багатьом хотілося придбати потрібні речі.

1200 гривен – такою була загальна сума від гаражного розпродпжу.

А потім закипіла робота…

«Твори добро!» - під цим гаслом запрацювала у ліцеї майстерня Святого Миколая.

Учні І та ІІ курсів прикрашали солодкою глазуррю імбирні пряники, які  напекла сім’я Нечипоренків. Аромат від випечених «чоловічків» рознісся по всьому приміщенню ліцею – і враз запанувала атмосфера свята. Захотілося подарунків, солодощів від Святого Миколая.

Дівчата з ІV-Б курсу зробили закупки цукерок та мандарин  і спакували 46 подарункових наборів, до яких додали по прянику. Вийшло гарно і святково.

Тепер можна було іти і вітати малечу зі святом.