Головна Новини Ще одна зустріч з поезією...

Ще одна зустріч з поезією...

Автор: Svetlana   
Четвер, 10 грудня 2015 10:15

У вівторок 08.12.2015 року у ліцеї відбулася цікава зустріч з людиною, яка, мабуть, має стати взірцем мужності, любові до життя та боротьби за кожен свій день. А натомість ми познайомилися з чоловіком, який любить життя понад усе, скромним та щирим, романтиком у душі, не дивлячись на складні життєві перипетії.

Це Микола Олександрович Скрипник, технік-конструктор фірми «Навіс-Україна», автор збірки поезій «Зоряний вітер».

Саме з його поезіями і мали нагоду познайомитися ліцеїсти. Такими ж скромними, чуйними, ніжними, але твердими у своєму слові, як і сам автор.

Його поезія різнопланова. Є вірші і про природу, і про кохання, і патріотичні, і філософські.
Щира тепла розмова з цим привітним усміхненим чоловіком налаштувала на дружню хвилю, а поезія об’єднала у творчому натхненні.

Микола Олександрович поділився з дітьми історіями з особистого життя. Розповів, що кожен його вірш узятий із життя, що це певна алегорія, порівняння з людською долею.

«Життя ламає людей, але якщо в душі живе любов до життя, тоді горить і життєвий вогонь», - переконаний Микола Олександрович.

І він продовжує підтримувати у собі той життєвий вогонь, хоча ось уже більшість свого життя бореться за кожен крок, адже так сталося у його долі, що не має власних ніг і мусить пересуватися на протезах.

Щире кохання, любов до сина, власні поезії, яких уже більше трьох тисяч – це те, що тримає у житті та дає натхнення.

Місцевий композитор Станіслав Кравченко написав музику на слова семи поезій і поезії заспівали...

І полинув у простори Всесвіту його «Зоряний вітер».