Головна Сторінка директора День народження!

День народження!

День народження! 18 років – повноліття! Вже 18… Тільки 18… Які ми? Чим живемо? Про що мріємо? Чим пишаємося? Моє серце переповнюють почуття любові, гордості, великої шани до рідного ліцею. Я безмежно вдячна колегам, адже це їх кропітка праця допомогла отримати за 18 років ліцейні атестати більш  ніж 800 випускникам нашого закладу. Саме вчителі ліцею зуміли закохати дітей в науку і сьогодні серед наших випускників вже більше 10 осіб мають наукові степені, стали викладачами вузів, розвивають фундаментальну науку, отримали міжнародне визнання молодих науковців.

Я низько вклоняюся батькам нашіх  вихованцям за віру, толерантність, мудрість, допомогу і, звичайно, за вашіх дітей.
Але, головні слова подяки вам, ліцеїсти!  Подяки за сотні перемог у різноманітних інтелектуальних змаганнях, сотні написаних науково-дослідницьких робіт, серед яких переважна більшість переможних; десятки технічних винаходів; міжнародну співпрацю із школами світу; десятки написаних і втілених у життя різноманітних проектів; за щастя співпраці з усіма президентами ліцею; за «директорські посиденьки» і, взагалі, за трепетне відношення до ліцею.

Мій рідний ліцею! Хочу побажати тобі зберігати й надалі ту родинну атмосферу, що завжди панує у нас. Ліцеїстам  зичу любити наш ліцей й учителів, завжди пам’ятати про них після випуску і примножувати славу нашого закладу, успішно працюючи на благо України.