Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"
Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"

Конкурс "Левеня", який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі, перевірити свої знання і інтуіцію, помірятися силами з ровесниками з усієї України.

 

 

 

2013 рік

Результати "Левеня-2013"
Прізвище, Ім'я Результат
Манько Аліна Добрий
Нечипоренко Катерина Добрий
Черв'як Наталія Учасник
Чорненька Дар'я Добрий
Васильєва Марія Добрий
Ніздрачова Аліна Добрий
Герасимчук Данило Добрий
Теплуха Сергій Добрий
Боровик Юлія Добрий
Копійка Антон Добрий
Бутрик Сергій Учасник
Бондаренко Ілона Учасник
Мурашкіна Наталія Добрий
Івченко Максим Учасник
Затхей Марія Учасник
Голованьов Євген Учасник
Ренгач Андрій Відмінний
Латюк Сергій Відмінний
Сорока Янінна Учасник
Хоменко Софія Добрий
Фундовний Артем Добрий
Юрило Сергій Добрий
Клименко Максим Добрий
Осадча Владислава Учасник

2012 рік

Результати "Левеня-2012"
Прізвищє, Ім’я Бали Результат
Діденко Аліна 51,25 Учасник
Перехрест Аня 47,5 Учасник
Чепчуренко Вітя 52,5 Учасник
Маша Затхей 35 Учасник
Костенко Катя 25 Учасник
Боровик Антон 47,5 Учасник
Безпала Таміла 55 Учасник
Суслов Артем 68,75 Добрий
Скородід Яків 62 Добрий
Бондаренко Ілона 30 Учасник
Трофименко Альона 33,75 Учасник
Остапенко Саша 46,25 Учасник
Лебедєва Женя 58,75 Учасник
Івченко Максим 40 Учасник
Мурашкіна Наташа 40 Учасник
Астахов Андрій 85,25 Відмінний
Бурлачко Наталія 61,25 Добрий
Голованьов Євгеній 68,75 Добрий
Стеблина Олег 72,50 Добрий
Латюк Сергій 115 Відмінний
Чєрнай Ігор 60 Учасник
Валявський Максим 53,75 Учасник
Балан Катерина 63,75 Учасник
Бакуменко Марина 50 Добрий
Парахневич Оксана 50 Добрий
Єфриллов Антон 45 Учасник
Желтяков Сергій 51 Добрий
Поліщук Олександр 51 Добрий
Іщенко Катерина 32,5 Учасник
Христолобова Віта 53,75 Добрий
Орлова Наталія 51,25 Добрий
Рижова Мар'яна 47,5 Учасник

2011 рік

Результати "Левеня-2011"

 

курс

результат

Бобров О.

І

відмінний

Голованьов Є.

І

добрий

Латюк С.

І

добрий

Демиденко О.

ІІ

добрий

Бакуменко М.

ІІ

добрий

Парахневич О.

ІІ

добрий

Голованьова В. ІІІ учасник

Бондаренко О.

ІV

учасник

Андрусенко О.

ІV

добрий

Шевченко Д.

ІV

добрий

Врублевський А. ІV добрий

2010 рік

Результати "Левеня-2010"

курс

результат

Глінова Олександра

ІІ

відмінний

Копиця Анна

ІІ

відмінний

Волошин Анатолій

ІІІ

відмінний

Сікач Андрій

ІІІ

відмінний

Бакуменко Марина Юріївна

І

добрий

Шепіль Анастасія

ІІІ

добрий

Андрусенко Олександр

ІІІ

добрий

Карась Наталія

ІІІ

добрий

Удовенко Віталій

ІІІ

добрий

2009 рік

5 квітня 2009 року в конкурсі взяли участь 26 ліцеїстів. З них

Волошин Анатолій ІІ-М відмінний результат
Врублевський Антон ІІ-М відмінний результат
Карась Наталія ІІ-М відмінний результат
Сікач Андрій ІІ-М відмінний результат
Удовенко Віталій ІІ-М відмінний результат
Шепіль Анастасія ІІ-M відмінний результат
Цимбал Валерія ІІІ-М відмінний результат
Ткаченко Олексій ІІІ-М відмінний результат
Голованьова Вікторія І-М добрий результат
Кам'янський Сергій І-М добрий результат
Копиця Анна І-М добрий результат
Прокопова Оксана І-М добрий результат
Сокуренко Владислав І-М добрий результат
Стоноженко Владислав І-М добрий результат
Хоруженко Денис І-М добрий результат
Цвєтненко Сергій

І-М

добрий результат
Андрусенко Олександр ІІ-М добрий результат
Бардадим Іван ІІІ-М добрий результат
Бутрик Олександр ІІІ-М добрий результат
Занєгін Євген ІІІ-М добрий результат

2008 рік

А Костенецький Дмитро, Гергель Олександр, Проценко Олександр,Батіщев Олександр, Ткаченко Сергій та Шевченко Діана отримали дипломи учасника конкурсу.

 

 

У квітні 2008 року в ньому взяло участь 23 ліцеїсти. З них

Святецький Владислав відмінний результат
Бардадим Іван відмінний результат
Андрусенко Олександр добрий результат
Удовенко Віталій добрий результат
Ткаченко Олексій добрий результат
Симоненко Єлизавета добрий результат
Шапошник Анастасія добрий результат
Батіщев Олександр добрий результат