Головна Про ліцей Наші вчителі

Коротич Ірина Олександрівна - учитель фізвиховання

Привіт вам від найспритнішого вчителя ліцею!

І це не перебільшення – я справді завжди в русі. «В здоровому тілі здоровий дух» - це моє життєве кредо.

Моя педагогічна кар’єра розпочалась, коли я, після закінчення Черкаського  університету імені Богдана Хмельницького, стала працювати із хворими дітками. Ця робота назавжди залишила в мені бажання допомагати, не лишатись осторонь чужої біди. У наш ліцей я прийшла працювати в 2001 році.

Я великий оптиміст в житті, ніколи не втрачаю надію на краще майбутнє. Всі свої проблеми звикла вирішувати сама. Знаю, що вони лише загартовують мене і на зміну їм завжди приходить сонячний світлий день.

Дуже пишаюсь я спортивними досягненнями свого сина, який займається карате-до вже п’ять років і займає перші місця на Всеукраїнських змаганнях. А донечка моя – то мамина маленька відрада і помічниця. Вона дарує мені радість кожного дня своїм веселим безтурботним щебетанням.  В колі своїх дітей відчуваю себе абсолютно щасливою і знаю напевне, що заради їхнього щастя зробила б неможливе.

Ми  дуже любимо тварин: у нас вдома живуть папуга, морська свинка, собака,  кішки та акваріумні рибки, і всі, між іншим, гарно вживаються між собою.

Я вважаю, що людині стільки років, на скільки вона себе почуває. А я себе відчуваю дуже молодою. Тому думаю, що проживу довге і цікаве життя.

У мене все ще в попереду!

Дабы избавиться от бед,
уныния не ведая,
лети, мой маленький мопед,
лети вперед торпедою.