Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри РЕЗУЛЬТАТИ І ТУРУ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

РЕЗУЛЬТАТИ І ТУРУ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ


з/п
ПІБ учня Предмет Курс Місце
1. Бережанський Даниїл Англійська мова ІV-М ІІІ
2. Бережанський Данііл Географія ІV-М ІІ
3. Бережанський Данііл Економіка ІV-М ІІ
4. Больмот Анна Математика І ІІ
5. Бреус Інна Українська мова ІІ-Б І
6. Бреус Інна Біологія ІІ-Б ІІ
7. Бреус Інна Хімія ІІ-Б ІІ
8. Бриндак Євген Географія ІІІ ІІІ
9. Бриндак Євгеній Фізика ІІІ-М ІІ
10. Бриндак Євгеній Астрономія ІІІ-М І
11. Бугайов Максим Хімія ІІІ-Б І
12. Валявська Єлизавета Математика ІІ-М І
13. Васильківський Олексій Англійська мова ІІ-М ІІІ
14. Вовчок Марія Біологія ІІІ-Б ІІІ
15. Вовчок Марія Екологія ІІІ-Б ІІ
16. Вовчок Марія Історія України ІІІ-Б ІІІ
17. Галушка Анна Географія ІІ-М ІІІ
18. Галушка Анна Історія України ІІ-М ІІІ
19. Герасимчук Данило Математика ІV-М ІІ
20. Герасимчук Данило Фізика ІV-М І
21. Гречана Дар’я Історія України ІІІ-М І
22. Григор’єв Роман Хімія ІІ-Б ІІІ
23. Журавель Іван Хімія ІІІ-Б ІІІ
24. Журавський Артем Англійська мова ІІІ-М ІІ
25. Задорська Інна Українська мова ІІІ-Б ІІ
26. Закернична Катерина Географія ІІІ-М І
27. Закернична Катерина Математика ІІІ-М ІІ
28. Іллющенко Мар’яна Українська мова І І
29. Іллющенко Мар’яна Математика І ІІІ
30. Іллющенко Мар’яна Англійська мова І І
31. Іллющенко Мар’яна Хімія І І
32. Іршенко Владислав Інформ. технології ІІІ-Б ІІІ
33. Іщенко Марина Біологія ІІ-Б ІІІ
34. Казімко Віталіна Математика ІІ-М ІІІ
35. Касюкевічус Валерія Українська мова ІІ-Б ІІ
36. Касюкевічус Валерія Біологія ІІ-Б І
37. Касюкевічус Валерія Англійська мова ІІ-Б ІІ
38. Касюкевічус Валерія Хімія ІІ-Б І
39. Касюкевічус Валерія Історія України ІІ-Б ІІ
40. Киченко Анастасія Математика ІІІ-М ІІ

41.

Кірєєв Дмитро Фізика ІV-М ІІІ
42. Копійка Антон Математика ІV-М І
43. Копійка Антон Фізика ІV-М ІІ
44. Копійка Антон Інформатика ІV-М І
45. Косенко Альона Географія І ІІ
46. Косенко Альона Математика І ІІІ
47. Косенко Альона Фізика І ІІІ
48. Косенко Альона Англійська мова І ІІІ
49. Косенко Альона Хімія І ІІ
50. Косенко Альона Історія України І І
51. Кохан Ілля Математика ІІ-М І
52. Куча Аліна Українська мова І ІІІ
53. Куча Аліна Географія І ІІ
54. Куча Аліна Математика І ІІ
55. Куча Аліна Хімія І ІІІ
56. Куча Аліна Історія України І ІІІ
57 Лизогуб Марія Екологія ІІІ-Б І
58. Лінива Ірина Географія ІІІ-М ІІ
59. Лінива Ірина Математика ІІІ-М ІІ
60. Лозова Анна Астрономія ІІІ-М ІІ
61. Лозова Валентина Математика ІІІ-М ІІ
62. Мандрова Валентина Математика ІІ-М І
63. Манько Аліна Екологія ІV-Б І
64. Манько Аліна Астрономія ІV-Б ІІІ
65. Мельник Анастасія Українська мова ІІІ-Б І
66. Мельник Анастасія Біологія ІІІ-Б І
67. Мельник Анастасія Англійська мова ІІІ-Б І
68. Мельник Анастасія Хімія ІІІ-Б ІІ
69. Мироненко Дмитро Астрономія ІІІ-М ІІІ
70. Немудрий Дмитро Фізика ІІ-М ІІ
71. Нечипоренко Катерина Українська мова ІV-Б І
72. Нечипоренко Катерина Біологія ІV-Б І
73. Нечипоренко Катерина Екологія ІV-Б І
74. Нечипоренко Катерина Хімія ІV-Б ІІІ
75. Ніздрачова Аліна Математика ІV-М ІІ
76. Ніздрачова Аліна Англійська мова ІV-М ІІ
77. Ніздрачова Аліна Історія України ІV-М ІІ
78. Ніздрачова Аліна Інформ. технології ІV-М І
79. Нікіщенко Катерина Біологія ІV-Б ІІ
80. Нікіщенко Катерина Екологія ІV-Б ІІ
81. Овсійчук Єлизавета Математика І І
82. Петроченко Дар’я Історія України ІІІ-М ІІ
83. Плаксюк Дмитро Інформ. технології ІІІ-Б ІІ
84. Поправко Олексій Географія ІV-М І
85. Поправко Олексій Економіка ІV-М І
86. Поправко Олексій Астрономія ІV-М І
87. Поправко Олексій Англійська мова ІV-М І
88. Поправко Олексій Хімія ІV-Б І
89. Поправко Олексій Історія України ІV-М І
90. Поправко Олексій Інформатика ІV-М І
91. Сташенко Марія Біологія І І
92. Стешенко Марія Фізика І І
93. Стешенко Марія Історія України І ІІ
94. Таран Оксана Українська мова І ІІ
95. Таран Оксана Біологія І ІІІ
96. Таран Оксана Англійська мова І ІІ
97. Труш Артем Математика ІІІ-М І
98. Труш Артем Фізика ІІІ-М І
99. Труш Артем Англійська мова ІІІ-М ІІІ
100. Труш Артем Інформ. технології ІІІ-М І
101. Труш Артем Інформатика ІІІ-М ІІ
102. Хало Ігор Математика І ІІІ
103. Хало Ігор Фізика І ІІ
104. Черв’як Наталія Українська мова ІV-Б ІІ
105. Черв’як Наталія Біологія ІV-Б ІІІ
106. Черв’як Наталія Астрономія ІV-Б ІІ
107 Черненко Олександра Географія ІІ-М І
108. Черненко Олександра Фізика ІІ-М І
109. Чубін Дмитро Фізика ІІІ-М ІІІ
110. Чурілова Анна Географія ІІ-М ІІ
111. Чурілова Анна Фізика ІІ-М ІІІ
112. Чурілова Анна Історія України ІІ-М І
113. Шабратко Єлизавета Інформ. технології ІV-М І

114.

Шепелєва Юлія Українська мова ІІІ-Б ІІІ
116. Шепелєва Юлія Біологія ІІІ-Б ІІ
117. Щербина Дар’я Біологія І ІІ