Чергова перемога!!!

Хороша новина  сьогодні підняла настрій усієї ліцейної родини та стала нагородою за творчість, цілеспрямованість та креативність для куратора більшості міжнародних проектів у закладі Тетяни Ярмиш.

Уже ні для кого не секрет, що ліцеїсти – активні учасники eTwinning –навчальної програми Європейської Комісії, започаткованої ще в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл.

Реалізовані проекти у рамках цієї програми дають можливість ліцеїстам краще вивчати мову, реалізовувати свій потенціал та спілкуватися з однолітками з інших країн. І все це завдяки наполегливій праці та небайдужості до своєї професії учителя англійської мови.

І ось результат.

PSA Ukraine eTwinning Plus в Україні відкрила нову рубрику «Проект місяця» та «Школа-лідер за кількістю проектів».
Школа-лідер обирається за кількістю реалізованих проектів у програмі eTwinning Plus.

Нам дуже приємно і радісно, що саме наш заклад став переможцем травня 2015 року в Україні по кількості реалізованих проектів – «Школа-лідер - Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області».

Вітаємо усіх ліцеїстів - учасників програми eTwinning Plus та їхнього куратора Тетяну Ярмиш з перемогою та бажаємо такого ж творчого натхнення в реалізації нових ідей, нових цікавих проектів.