2015 рік

4-Б курс
Прізвище, ім’я Навчальний заклад
1. Артеменко Олена Київський політехнічний університет
2. Білоусова Анастасія Житомирський медичний університет
3. Бугайова Вероніка Львівський університет МВС
4. Булика Тетяна Львівський медичний університет
5. Гаркавенко Анна Київський національний університет технології і дизайну
6. Гніденко Єлизавета Ватутінський медичний колежд
7. ЄмецьТаїсія Польща. Вища школа екології і туризму м. Суха Бескидзьк
8. Журба Валентина Уманський державний університет
9. Запорожець Ірина Черкаський державний технологічний університет
10. Кодола Марина Київський університет ім. Драгоманова
11. Коротич Євген Харківський університет МВС
12. Кульбіцька Марія Дніпропетровська медична академія
13. Липова Ольга Черкаська філія Київського університету технології і дизайну
14. Мороз Анастасія Вінницький медичний університет
15. Пономаренко Олексій Сумський медичний університет
16. Резніченко Олег Польща. Академія бізнесу і фінансів м. Вістон
17. Слободяник Єлизавета Київський університет економіки і права
18. Сторожук Інна ЧДУ ім. Б. Хмельницького
19. Сторчеус Антоніна Харківський медичний університет
20. Ухань Ольга Херсонський державний університет
21. Фусар Валентин ЧДУ ім. Б. Хмельницького
22. Царенко Дарія Київський університет культури і мистецтва
23. Яковенко Вероніка ЧДУ ім. Б. Хмельницького
4-М курс
Прізвище, ім’я Навчальний заклад
1. Безпала Таміла Національний університет державної податкової служби
2. Бондаренко Ілона Національний університет державної податкової служби
3. Борікова Богдана Черкаський державний університет ім. Б.Хмельницького
4. Бутрик Сергій Національний університет «Львівська політехніка»
5. Діденко Аліна Київський національний університет культури і мистецтв
6. Дуденко Вадим Черкаський державний технологічний університет
7. Затхей Марія Київський національний університет ім.Т.Шевченка
8. Костенко Катерина Національний університет «Львівська політехніка»
9. Карпенко Олександр Національний університет біоресурсів і природокористування (м.Київ)
10. Мурашкіна Наталія Донецький національний університет (м.Вінниця)
11. Ніздрачов Вячеслав Академія муніципального управління (м.Київ)
12. Островська Юлія Польща, м.Познань, академія
13. Перехрест Анна Київський національний університет ім.Т.Шевченка
14. Ратушня Альона Національний університет «Львівська політехніка»
15. Савченко Станіслав Харківський політехнічний інститут
16. Трофименко Альона ЧДУ ім. Б.Хмельницького
17. Шпак Анатолій Польща, м.Варшава, Академія Леона Кузьмінського