Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.

У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.

У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.

У травні 1994 року математики Білорусії, Угорщини, Іспанії, Голландії, Польщі, Росії і Румунії вирішили започаткувати цей конкурс і у своїх країнах, що забезпечило подальший потужній успіх гри.

У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів». Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.

Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України. Зустрічаючись на щорічних семінарах, які теж проводить оргкомітет конкурсу, вчителі діляться досвідом, слухають цікаві лекції своїх колег. Саме тут кожного року обговорюються і шліфуються нові задачі для наступного конкурсу, авторами яких здебільшого є самі його учасники. Найцікавіші задачі оргкомітет конкурсу кожного року надсилає до Міжнародного організаційного комітету, на засіданні якого досвідчені математики, що представляють кожну країну-учасницю, формують пакет завдань для майбутнього змагання. І вже потім ці задачі повертаються у вигляді завдань конкурсу.

 

2017 рік

008037 СИДОРЕНКО А. 9m 24 7/30
008038 СИДОРЕНКО Д. 9m 33 8/30
008039 ЛИТОВЧЕНКО Є. 9 54 15/30
008040 ХАЛО І. 9m 44 12/30
* 008041 ПОДЛЄСНИЙ М. 9m 62 16/30
* 008042 КОСЕНКО А. 9 57 15/30
* 008043 КОНДРАТЕНКО В. 9m 70 18/30
* 008044 БОЛЬМОТ А. 9m 60 16/30
* 008045 ІЛЛЮЩЕНКО М. 9m 64 17/30
008046 КАЗІМКО В. 10m 49 13/30
008047 МАНДРОВА В. 10m 51 14/50
* 008048 ГРЕЧАНА Т. 10m 60 16/30
008049 ГАЛУШКА А 10m 54 14/30
008050 ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ О. 10m 49 13/30
008051 КОДОЛА Д. 8 15 4/30
008052 ГЕРАСІМОВ Д. 8 18 5/30
008053 ЗАЙЧУК І. 8 44 12/30
* 008001 ГОРОБЕЦЬ Є. 8 70 19/30
* 008002 КЛИМЕНКО Д. 8 57 16/30
* 008003 ВДОВЕНКО 0. 8 71 19/30
008004 УКОЛОВ В. 8 32 10/30
008005 БОРИСОВ Д. 8 32 10/30
008006 ШУРАЄВА А 8 42 12 / 30
008007 СТРОГЕЦЬКА І. 3 46 13/30
008008 МАРТОВИЦЬКИЙ М. 8 45 13/30
008009 НІКІТЧЕНКО К. 8 45 13/30
008010 ВАРАКСІНА В. 8 41 12 / 30
* 008011 ПУСТОВЇТ А 8 49 14/30
** 008012 ТЕЛІГА В. 8 80 21/30
008013 ЛІСОВИЙ А. 8 46 13/30
** 008014 МАНДИВУРА Д. 8 95 25/30
008015 ПОПОВ Н. 8 50 14/34
008016 БЕРЕСЛАВСЬКА І. 8 50 14/30
008017 МІЩЕНКО С 8 41 12/30
** 008018 'ГРУШ А 11m 105 27/30
** 008019 ЧЕРНАЙ М. 11m 105 27/30
** 008020 ДЕМІХОВ О. 11m 100 26/30
** 008021 ДРАГОЄВ Д. 11m 89 23/30
** 008022 БІЛОКОНЬ Б. 11m 110 28/30
008023 СОЛОВЙОВ А 11m 46 12/30
* 008024 ПЕТРОЧЕНКО Д. 11m 84 22/30
** 008025 САНЖАРОВСЬКА Д. 11m 96 25/30
* 008026 ЛІНИВА І. 11m 83 22/30
* 008027 ЛОЗОВА А. 11m 78 21/30
* 008028 ПЛОДИСТИЙ Б. 11m 63 16/30
* 008029 НЮКІНА В. 11m 85 22/30
* 008030 ОСАДЧА В. 11m 30 21/30
* 008031 ЧУБІН Д. 11m 80 21/30
* 008032 КИЧЕККО А. 11m 84 22/30
* 008033 ЛЯШЕНКО Я. 11m 82 22/30
008034 МИРОНЕНКО Д. 11m 55 15/30
** 008035 ЗАКЕРНИЧНА К. 11m 101 26/30
008036 САНЖАРІВСЬКА Я. 11m 0 0/30

2016 рік

№ з/п Прізвище, ім’я Курс Результат
1 Казімко Віталіна ІІ-М відмінний
2 Білоконь Богдан ІІІ-М відмінний
3 Бриндак Євген ІІІ-М відмінний
4 Деміхов Олег ІІІ-М відмінний
5 Закернична Катерина ІІІ-М відмінний
6 Лінива Ірина ІІІ-М відмінний
7 Нюкіна Валерія ІІІ-М відмінний
8 Санжаровська Дарина ІІІ-М відмінний
9 Труш Артем ІІІ-М відмінний
10 Іллющенко Мар’яна І добрий
11 Косенко Альона І добрий
12 Стешенко Марія І добрий
13 Лупина Владислава ІІ-М добрий
14 Черненко Олександра ІІ-М добрий
15 Чурілова Анна ІІ-М добрий
16 Галушка Анна ІІ-М добрий
17 Мандрова Валентина ІІ-М добрий
18 Чубін Дмитро ІІІ-М добрий
19 Чернай Марія ІІІ-М добрий
20 Киченко Анастасія ІІІ-М добрий
21 Петроченко Дар’я ІІІ-М добрий
22 Мироненко Дмитро ІІІ-М добрий
23 Ніздрачова Аліна ІV-М добрий
24 Больмонт Анна І учасник
25 Чмиренко Яна І учасник
26 Завгородній Іван ІІ-Б учасник
27 Король Софія ІІ-Б учасник
28 Морозова Ольга ІІ-Б учасник
29 Драгоєв Денис ІІІ-М учасник
30 Бондаренко Дар’я ІІІ-М учасник
31 Лозова Анна ІІІ-М учасник
32 Соловйов Денис ІІІ-М учасник
33 Ляшенко Ярослав ІІІ-М учасник
34 Манько Аліна ІV-Б учасник

2015 рік

Результати конкурсу "Кенгуру-2015"
Прізвище, Ім'я Результат
Темноход М. Учасник
Перехрест А. Учасник
Затхей М. Учасник
Морозова О. Учасник
Зубкова А. Учасник
Нечипоренко К. Добрий
Манько А. Добрий
Чубін Д. Учасник
Ляшенко Я. Учасник
Мандрова А. Добрий
Лупина В. Добрий
Черненко О. Добрий
Чурілова А. Добрий
Коцуконь М. Добрий
Немудрий Д. Добрий
Валявська Є. Добрий
Варенюк А. Добрий
Скумін С. Учасник
Бочарніков Ю. Добрий
Бондаренко В. Добрий
Галушка А. Добрий
Васильківський О. Добрий
Іголкіна Д. Добрий
Вшивкова А. Добрий
Король Ю. Учасник
Кривенко А. Учасник
Лозова А. Добрий
Санжаровська Д. Відмінний
Драгоєв Д. Відмінний
Чернай М. Відмінний
Киченко А. Відмінний
Труш А. Відмінний
Петроченко Д. Відмінний
Бриндак Є. Добрий
Деміхов О. Відмінний
Гречана Д. Відмінний
Лінива І. Відмінний
Закернична К. Відмінний
Поліщук К. Добрий
Герасимчук Д. Добрий
Богач К. Учасник
Панченко Р. Учасник
Чепкий Н. Добрий
Зенькевич О. Учасник
Ніздрачова А. Добрий
Копійка А. Добрий
Бондаренко Д. Добрий
Журавський А. Учасник
Плодистий П. Добрий
Мироненко Д. Відмінний
Теплуха С. Добрий

2014 рік

Результати конкурсу "Кенгуру-2014"
Прізвище, Ім'я Результат
Поліщук К. учасник
Мик Є. добрий
Щербина М. добрий
Нікіщенко К. добрий
Шадрін А. відмінній
Попович В. добрий
Осадча В. учасник
Темноход М. учасник
Ніздрачова А. добрий
Поправко П. добрий
Чепкий Н. учасник
Зенькевич О. добрий
Шабратко Є. добрий
Панченко Р. добрий
Ткаченко В. учасник
Федоренко К. добрий
Копійка А. добрий
Сосновський Ю. відмінний
Кірєєв Д. учасник
Нюкіна В. відмінний
Деміхов О. відмінний
Лозова А. відмінний
Труш А. відмінний
Вжесневська І. добрий
Землянська В. добрий
Кіщук Д. учасник
Бондаренко Д. добрий
Драгоєв Д. добрий
Киченко А. добрий
Чернай М. добрий
Санжаровська Д. добрий
Федоряка О. учасник
Лінива І. добрий
Закернична К. відмінний
Гречана Д. добрий
Чубін Д. добрий
Діденко Є. добрий
Івченко М. учасник
Борікова Б. учасник
Діденко А. учасник
Кодола Д. учасник
Рижова А. учасник
Журавель І. учасник
Сторожук І. учасник
Гуртова К. учасник
Червяк Н. добрий
Обрежа А. добрий
Семикін Д. учасник
Манько А. добрий
Нечипоренко К. добрий
Хоменко Т. добрий
Булика Т. добрий
Кульбіцька М. учасник
Яковлєв Є. учасник

2013 рік

Результати конкурсу "Кенгуру-2013"
Прізвище, Ім'я Результат
Реньгач А. Відмінний
Астахов А. Добрий
Балан К. Добрий
Безсмола К. Добрий
Близнюк Д. Добрий
Борікова Б. Добрий
Булика Т. Добрий
Демиденко О. Добрий
Дзюбан Д. Добрий
Затхей М. Добрий
Івченко М. Добрий
Канєвський Р. Добрий
Кірєєв Д. Добрий
Кодола М. Добрий
Кульбіцька М. Добрий
Латюк С. Добрий
Лебедєва Є. Добрий
Манько А. Добрий
Манько В. Добрий
Мик Є. Добрий
Мурашкіна Н, Добрий
Нікіфоров Б. Добрий
Панченко Р. Добрий
Парахневич О. Добрий
Поліщук К. Добрий
Попович В. Добрий
Пруднікова В. Добрий
Сідорова М. Добрий
Сосновський Ю. Добрий
Стеблина О. Добрий
Сторожук І. Добрий
Теплуха С. Добрий
Тихенко В. Добрий
Ухань А. Добрий
Федоренко К. Добрий
Червяк Н. Добрий
Чернай І. Добрий
Щербини М. Добрий
Бакуменко М. Учасник
Безпала Т. Учасник
Бірюкова І. Учасник
Бутрик С. Учасник
Герасимчук Д. Учасник
Голованьов Є. Учасник
Городня В. Учасник
Гуртова К. Учасник
Діденко А. Учасник
Дуденко В. Учасник
Зенькевич О. Учасник
Костенко К. Учасник
Липова О. Учасник
Лужна Д. Учасник
Модленко Є. Учасник
Нечипоренко К. Учасник
Ніздрачова А. Учасник
Осадча В. Учасник
Перехрест А. Учасник
Сорока Я. Учасник
Стороженко В. Учасник
Строгецька А. Учасник
Суслов А. Учасник
Трофименко А. Учасник
Чорненька Д. Учасник
Шадрін А. Учасник

2012 рік

Результати конкурсу "Кенгуру-2012"
Прізвище, Ім'я Результат
Гергель О. добрий
Пеліх Д. добрий
Григорова К. учасник
Піщенко Д. учасник
Міщенко В. учасник
Науменко А. учасник
Борікової Б. добрий
Дуденко В. добрий
Перехрест А. добрий
Костенко К. добрий
Мурашкіна Н. добрий
Гарабажиу А. учасник
Савченко С. добрий
Скородід Я. добрий
Безпала Т. добрий
Бондаренко І. добрий
Чепчуренко В. учасник
Діденко А. відмінний
Коротич Є. учасник
Косьмина Б. учасник
Рижова М. добрий
Ухань О. добрий
Ємецб Т. учасник
Кульбіцька М. учасник
Орлова Н. учасник
Сторожук І. учасник
Керімова Ю. добрий
Іщенко К. учасник
Астахов А. добрий
Боровик А. добрий
Затхей М. учасник
Ауслов А. учасник
Шейко О. учасник
Трофименко А. добрий
Лемеш Ю. добрий
Івченко М. учасник
Демиденко О. учасник
Бакуменко М. добрий
Парахневич О. добрий
Поліщук 0. добрий
Куліш Є. добрий
Єременко Н. добрий
Нікіфоров Б. добрий
Безсмола К. добрий
Желтяков С. добрий
Єфремов А. добрий
Голованьов Є. відмінній
Балан К. добрий
Чернай І. відмінний
Міщенко А. добрий
Міщенко К. добрий
Пруднікова В. добрий
Сідорова М. учасник
Стеблина О. відмінний
Строгецька А. добрий
Реньгач А. учасник
Веденєєв М. відмінний
Латюк С. відмінний

2011 рік

Результати конкурсу "Кенгуру-2011"
Прізвище, ім'я Клас Результат

Балан Катя

8

відмінний

Голованьов Євген

8

відмінний

Стеблина Олег
8

відмінний

Сідорова Марина
8

відмінний

Остапенко Таня
8

відмінний

Пруднікова Віола
8

відмінний

Лужна Даша
8

відмінний

Манько Валерія
8

відмінний

Латюк Сергій
8 відмінний
Строгецька Аня
8

відмінний

Міщенко Катя
8

відмінний

Міщенко Аня
8

відмінний

Реньгач Андрій
8

відмінний

Сікач Андрій
11

добрий

Костюкевич Віка
11

добрий

Волошин Толя
11

добрий

Андрусенко Саша
11

добрий

Врублевський Антон
11

добрий

Шепіль Настя
11

добрий

Міщенко Віка
11

добрий

Піщенко Дарина
10

добрий

Пеліх Денис
10

добрий

Григорова Каріна
10

добрий

Гнідіна Оксана
10

добрий

Голованьова Віка
10

добрий

Сіроштан Саша
10

добрий

Бакуменко Марина
9

добрий

Безсмола Катя
9

добрий

Желтяков Сергій 9 добрий
Парахневич Оксана 9 добрий
Поліщук Саша 9 добрий
Хоменко Софія 8 добрий
Олефіренко Марина 8 добрий
Дмитренко Юля 8 добрий
Чернай Ігор 8 добрий
Середінський Андрій 8 добрий
Маслюк Євген 8 добрий
Вєдєнєєв Максим 8 добрий
Бобров Олег 8 добрий

2010 рік

Результати "Кенгуру-2010"
Прізвище, ім'я Клас Результат

Богун Ксенія

11

відмінний

Віценко Яна

11

відмінний

Занєгін Євгеній

11

відмінний

Ткаченко Олексій

11

відмінний

Яценко Ірина

11

відмінний

Карась Наталія

10

добрий

Пеліх Денис

9

добрий

Кам'янський Сергій

9

добрий

Гергель Олександр

9

добрий

Костюкевич Вікторія

10

добрий

Шепіль Анастасія

10

добрий

Бойко Вікторія

10

добрий

Сікач Андрій

10

добрий

Удовенко Віталій

10

добрий

Врублевський Антон

10

добрий

Андрусенко Олександр

10

добрий

Волошин Анатолій

10

добрий

Гнідіна Оксана

9

добрий

Доброштан Тетяна

9

добрий

Косьмина Богдан

9

добрий

Богородицький Іван

8

добрий

Безсмола Катерина

8

добрий

Єфремов Антон

8

добрий

Демиденко Олександра

8

добрий

Єременко Наталія

8

добрий

Желтяков Сергій

8

добрий

Парахневич Оксана

8

добрий

Плащенцева Яна

8

добрий

2009 рік

22 березня 2009 року участь взяли 56 ліцеїстів. З них призерами стали:

Результати "Кенгуру-2009"
Прізвище, ім'я Клас Результат
Ткаченко Олексій ІІІ-М відмінний результат
Гаценко Катерина І-М добрий результат
Гречка Євгеній І-М добрий результат
Григорова Каріна І-М добрий результат
Миколенко Леонід І-М добрий результат
Міщенко Вікторія І-М добрий результат
Ткаченко Сергій І-М добрий результат
Борисов Максим І-М добрий результат
Охріменко Костянтин І-М добрий результат
Кам'янський Сергій І-М добрий результат
Копиця Анна І-М добрий результат
Пелих Денис І-М добрий результат
Прокопова Оксана І-М добрий результат
Слободяник Ілона І-М добрий результат
Стоноженко Владислав І-М добрий результат
Цвєтненко Сергій І-М добрий результат
Гнідіна Оксана І-Б добрий результат
Доброштан Тетяна І-Б добрий результат
Науменко Альона І-Б добрий результат
Андрусенко Олександр ІІ-М добрий результат
Германова Дар'я ІІ-М добрий результат
Каптенко Анастасія ІІ-М добрий результат
Костюкевич Вікторія ІІ-М добрий результат
Мігуненко Богдан ІІ-М добрий результат
Пишна Ольга ІІ-М добрий результат
Сікач Андрій ІІ-М добрий результат
Тищенко Маргарита ІІ-М добрий результат
Удовенко Віталій ІІ-М добрий результат
Шепіль Анастасія ІІ-М добрий результат
Бардадим Іван ІІІ-М добрий результат
Марченко Лілія ІІІ-М добрий результат
нерубайська Інна ІІІ-М добрий результат
Романчук Ірина ІІІ-М добрий результат
Цимбал Валерія ІІІ-М добрий результат
Яценко Ірина ІІІ-М добрий результат
Батіщев олександр ІV-М добрий результат
Дубій Анна ІV-М добрий результат
Костенецька Владислава ІV-М добрий результат

2008 рік

У квітні 2008 р. в цьому конкурсі взяв участь 41 ліцеїст. З них призерами стали:

Результати "Кенгуру-2008"
Прізвище, ім'я Результат
Занєгін Євгеній добрий результат
Дубій Анна добрий результат
Товстоноженко Олександр добрий результат
Скирда Дмитро добрий результат
Гончаренко Андрій добрий результат
Врублевський Антон добрий результат
Коцуконь Ілля добрий результат
Кошовий Андрій добрий результат
Мігуненко Богдан добрий результат
Шевченко Діана добрий результат
Шепель Анастасія добрий результат
Германова Дар'я добрий результат
Танцюра Олександр добрий результат
Пишна Ольга добрий результат