Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Переможці ХV Весняної олімпіади з базових предметів - 2015

Переможці ХV Весняної олімпіади з базових предметів - 2015

Місце Прізвище учня Курс Предмет Учитель
І місце Немудрий Дмитро І курс математика Осадча Р.В.
ІІ місце Валявська Єлизавета І курс математика Осадча Р.В.
ІІ місце Казімко Віталіна І курс математика Осадча Р.В.
ІІ місце Мандрова Валентина І курс математика Осадча Р.В.
І місце Труш Артем ІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Закернична Катерина ІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Драгоєв Денис ІІ-М математика Осадча Р.В.
І місце Герасимчук Данило ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Ніздрачова Аліна ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Шабратко Єлизавета ІІІ-М математика Осадча Р.В.
І місце Бреус Інна І курс українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Касюкевічус Валерія І курс українська мова Лісова С.І.
ІІІ місце Черненко Олександра І курс українська мова Лісова С.І.
І місце Мельник Анастасія ІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Шепелєва Юлія ІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
І місце Лінива Ірина ІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Гречана Дарія ІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
І місце Нечипоренко Катерина ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Манько Аліна ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Зайцева Валерія ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
І місце Ніздрачова Аліна ІІІ-М українська мова Лісова С.І.
І місце Осадча Владислава ІІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІ місце Федоренко Катерина ІІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІІ місце Михасько Яна ІІІ-М українська мова Лісова С.І.
І місце Касюкевічус Валерія І курс хімія Микитюк О.О.
ІІ місце Бреус Інна І курс хімія Микитюк О.О.
І місце Бугайов Максим ІІ-М хімія Хуртенко Л.О.
ІІ місце Лозова Анна ІІ-М хімія Хуртенко Л.О.
ІІІ місце Драгоєв Денис ІІ-М хімія Хуртенко Л.О.
ІІ місце Поправко Олексій ІІІ-М хімія Микитюк О.О.
І місце Черненко Олександра І курс географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Мандрова Валентина І курс географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Чурілова Анна І курс географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Бур’ян Сергій І курс географія Валантирець Н.В.
І місце Лінива Ірина ІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Закернична Катерина ІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Драгоєв Денис ІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Петроченко Дар’я ІІ-М географія Валантирець Н.В.
І місце Поправко Олексій ІІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Герасимчук Данило ІІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Копійка Антон ІІІ-М географія Валантирець Н.В.
І місце Богацький Сергій І курс фізика Волошина М.С.
ІІ місце Немудрий Дмитро І курс фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Черненко Олександра І курс фізика Волошина М.С.
І місце Чубін Дмитро ІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Драгоєв Денис ІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Бриндак Євгеній ІІ-М фізика Волошина М.С.
І місце Герасимчук Данило ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІ місце Копійка Антон ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІІ місце Кірєєв Дмитро ІІІ-М фізика Волошина М.С.
І місце Чурілова Анна Ікурс історія Гунько О.А.
І місце Касюкевічус Валерія Ікурс історія Гунько О.А.
ІІ місце Казімко Віталіна Ікурс історія Гунько О.А.
ІІ місце Коцуконь Марія Ікурс історія Гунько О.А.
ІІІ місце Бреус Інна Ікурс історія Гунько О.А.
І місце Гречана Дар’я ІІ-М історія Гунько О.А.
ІІ місце Петроченко Дар’я ІІ-М історія Гунько О.А.
ІІІ місце Лизогуб Марія ІІ-Б історія Гунько О.А.
І місце Ніздрачова Аліна ІІІ-М історія Гунько О.А.
І місце Федоренко Катерина ІІІ-М історія Гунько О.А.
ІІ місце Осадча Владислава ІІІ-М історія Гунько О.А.
ІІІмісце Дзюбан Дмитро ІІІ-М історія Гунько О.А.
І місце Федорченко Анжеліка ІІ-Б правознавство Гунько О.А.
ІІ місце Бойко Юлія ІІ-Б правознавство Гунько О.А.
ІІІ місце Гречана Дар’я ІІ-М правознавство Гунько О.А.
І місце Нечипоренко Катерина ІІІ-Б правознавство Гунько О.А.
ІІ місце Зайцева Валерія ІІІ-Б правознавство Гунько О.А.
ІІІ місце Осадча Владислава ІІІ-М правознавство Гунько О.А.
І місце Касюкевічус Валерія Ікурс біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Бреус Інна І курс біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Іщенко Марина І курс біологія Цвященко П.К.
І місце Бойко Юлія ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Журавель Іван ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Мельник Анастасія ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Нечипоренко Катерина ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Прилепська Дар’я ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Нікіщенко Катерина ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.