Головна Новини Міжнародна педагогічна конференція «Клімат, Природа, Енергія»

Міжнародна педагогічна конференція «Клімат, Природа, Енергія»

Автор: Lesya   
Середа, 08 квітня 2015 03:44

3-5 квітня 2015 року у Верхняцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1- ліцей», що входить до мережі шкіл SPARE, відбулася педагогічна конференція з освіти в галузі енергозбереження та пом'якшення наслідків глобальної зміни клімату «Клімат, природа, енергія».

Вчителі-SPARE з усіх регіонів України, а також з Молдови та Казахстану зібралися, аби обговорити перспективи розвитку та співпраці у рамках проекту SPARE.

Учасники радо ділилися досвідом практичної діяльності та висловлювали свої ідеї щодо майбутнього освіти з енергозбереження. Досвід роботи ліцею представляли вчитель географії Наталія Василівна Валантирець та заступник директора з навчально-виховної роботи Леся Олексіївна Хуртенко.

В ході роботи конференції було висунуто багато цікавих ідей щодо використання ігрових форм та інтерактивних методик для інтеграції питань зміни клімату та енергоефективності в навчальний процес. Для вчителів проводилися цікаві майстер-класи з виготовлення іграшок на сонячних батареях та екологічні тренінги.

Море позитивних емоцій та безліч цікавих ідей учасників конференції свідчать про те, що разом ми можемо зробити світ кращим і побудувати енергонезалежну державу!