Головна Про ліцей Наші вчителі

Бурсевич Алла Степанівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель французької мови

Алла Степанівна..., наша Алла Степанівна, важко, навіть, уявить ліцей без цієї мудрої, завжди привітної, надзвичайно відповідальної, вимогливої і, разом з тим, лагідної жінки. Навантаження вчителів, розклад уроків, заміни, ТБ, охорона праці, ЦО, незалежне тестування, ДПА, моніторинг... - цей перелік можно продовжувати і продовжувати, а до того ж, ще й вчитель найаристократичнішої мови світу (французької).

Чудова мати, прекрасна бабуся. ЇЇ онука у Києві мріє про той час, коли знову приїде у Смілу до своєї Алли. А біля дому Алли Степанівни з ранньої весни до пізньої осені квітнуть найрізноманітніши квіти. Уявіть собі, що навіть песик Буш, коли бачить свою хазяйку - посміхається щиро та щасливо.

А ще Алла Степанівна вміє дружити, дружити вірно, безкорисливо, не стукаючи себе у груди. Дружити так, що поруч з нею відчуваєш себе захищеним та завжди зрозумілим.

Ось така вона - наша Алла Степанівна!

Пусть голова моя седа,
Зимы мне нечего пугаться.
Не только груз мои года,

Я часто время торопил,
Привык во все дела впрягаться.
Пускай я денег не скопил,

Шепчу «спасибо» я годам
И пью их горькое лекарство.
И никому их не отдам,

А если скажут мне века:
«Твоя звезда, увы, погасла…»
Подымет детская рука
Когда-нибудь наверняка