Головна Новини У ліцею Срібна медаль!

У ліцею Срібна медаль!

Автор: Lesya
Середа, 18 березня 2015 15:09

12 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась значима подія освітньої галузі - Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Кожна така виставка - це потужний професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, засіб популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти.

На виставці були представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.В ході виставки пройшли педагогічні читання, науково-практичні конференції, семінари та круглі столи за участю директорів і провідних науковців НАН і НАПН України, фахівців Міністерства освіти і науки, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, практичних працівників галузі освіти.

В рамках виставки відбувався конкурс, на який навчальні заклади представляли власні напрацювання в різних напрямках. Колектив ліцею представив роботу в номінації «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей і молоді», де було висвітлено напрацювання педколективу в напрямку роботи з обдарованими та здібними учнями.

За результатами конкурсу нас відзначили Срібною медаллю та Дипломом!!!