2014 рік

№ з/п Прізвище та ім’я Назва навчального закладу
ІV-М курс
1. Балан Катерина Григорівна КПІ, комп'ютерні науки
2. Валявський Максим Русланович Польша, Люблінский університет, факультет підприємництва і керування великим бізнесом
3. Ван’єр Анна Володимирівна КНУКіМ Факультет: Інститут журналістики та міжнародних відносин; Напрям: журналістика;
4. Веденєєв Максим Володимирович КПІ, факультет електроніки
5. Голованьов Євгеній Олегович НАУ, комп’ютерна інженерія
6. Городня Валерія Андріївна Львівська державна фінансова академія, економічний факультет, фінанси і кредит
7. Єфремов Антон Юрійович НАУ, факультет авіа- і ракетобудування
8. Канєвський Руслан Олександрович КПІ, факультет теплотехніки та енергозбереження
9. Качур Андрій Олегович Навчально-науковий інститут права та психології від национальної академії внутрішніх справ, юридичний факультет
10. Кугот Андрій Володимирович КПІ, радіотехнічний факультет
11. Латюк Сергій Олександрович КПІ, факультет прикладної математики
12. Лужна Дар’я Русланівна Київський торгово-економічний університет
13. Манько Валерія Віталіївна Навчальний центр Арт-ті
14. Міщенко Анна Олегівна Черкаський інститут банківської справи Національного банку України, факультет: фінанси і кредит, банківське діло.
15. Міщенко Катерина Олегівна Черкаський інститут банківської справи Національного банку України, факультет: фінанси і кредит, банківське діло.
16. Остапенко Тетяна Андріївна КПІ, Видавничо-поліграфічний інститут
17. Павліченко Каріна Олексівна Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет. Галузь знань: Сільське господарство і лісництво . Факультет: Біотехнологічний факультет
18. Поплінський Дмитро Андрійович Київський університет ім.Богомольця, лікувальна справа
19. Пруднікова Віолета Віталіївна Київський Національний університет будівництва і архітектури, факультет: Геоінформаційних систем і управління територіями. Галузь: Геодезія та землеустрій. Напрям: геодезія, картографія та землеустрій, Спеціальність: оцінка землі та нерухомого майна.
20. Реньгач Андрій Сергійович КПІ, програмна інженерія
21. Середінський Андрій Валентинович НАУ , ф-т економіки і підприємництва
22. Сідорова Марина Сергіївна Черкаське музичне училище ім. Гудака-Артемовського, народні інструменти
23. Скорик Дар’я Сергіївна навчання за кордоном
24. Стеблина Олег Георгійович КПІ, факультет математики
25. Строгецька Анна Володимирівна КПІ, факультет: фізико-математичний (ФМФ)
26. Тимошенко Оксана Анатоліївна Черкаський національний університет ім Б Хмельницького, факульт: економіки і права
27. Чернай Ігор Олександрович навчання в Італії
28. Яровий Дмитро Сергійович КПІ, ММІ (механуко-машинобудівний інтститут), напрям: інженерна механіка
ІV-Б курс
1. Артюх Наталія Олексіївна Черкаський медичний коледж
2. Бірюкова Ірина В’ячеславівна Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
3. Блажко Ігор Юрійович Національний транспортний університет
4. Бобошко Ірина Григорівна Уманський національний університет садівництва
5. Богомолова Алла Русланівна Національний університет фізичного виховання та спорту України
6. Боюк Антон Олексійович Черкаський кооперативний економіко- правовий коледж
7. Гнатенко Іван Вікторович Львівський інститут економіки та туризму
8. Давиденко Дарія Ігорівна Черкаський медичний коледж
9. Дмитренко Юлія Олегівна Одеський національний медичний університет
10. Доброштан Ірина Сергіївна Вінницький національний медичний університет
11. Зеленська Тетяна Анатоліївна Національний авіаційний університет
12. Клименко Максим Іванович Навчання у Польщі
13. Козловський Дмитро Олександрович Національний університет харчових технологій
14. Кузнєцова Анна Сергіївна Черкаський державний технологічний університет
15. Лисенко Валерія Олегівна Кіровоградський медичний коледж
16. Маслюк Євгеній Петрович Національний авіаційний університет
17. Олефіренко Марина Сергіївна Українська медична стоматологічна академія м. Полтава
18. Поправко Євгенія Юріївна Дніпропетровська медична академія
19. Сорока Янінна Михайлівна Національний авіаційний університет
20. Стогній Каріна Миколаївна Вінницький національний медичний університет
21. Тонконог Ілля Олександрович Міжнародний університет фінансів
22. Фундовний Артем Сергійович Полтавський медичний коледж
23. Хоменко Софія Василівна Навчання у Польщі
24. Христич Євгенія Іванівна Черкаський інститут бізнесу
25. Цьома Анастасія Миколаївна Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж
26. Шемонаєва Тетяна Валеріївна Кіровоградський медичний коледж
27. Шоха Дмитро Олександрович Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького
28. Юрило Сергій Володимирович Київський національний університет ім.Тараса Шевченка