Головна Наукова робота МАН Результати II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2014-2015 н.р.

Результати II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2014-2015 н.р.

ПІБ Навчальний заклад Клас Відділення Секція Місце
1 Калашник Яна Василівна школа №3-колегіум 10 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Мистецтвознавство 2
3 Чеснюк Юлія Володимир. школа №3-колегіум 9 Мовознавства Українська мова -
4 Гаращенко Олександра Віталіївна школа №3-колегіум 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Фольклористика 2
5 Майка Катерина Олександріва гімназія 10 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Українська література 3
6 Лиховид Олександра Анатоліївна гімназія 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Українська література 3
7 Антоненко Анастасія Вікторівна гімназія 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Українська література 2
8 Метьолкіна Дар'я Володимир школа №3-колегіум 11 Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства Світова література -
9 Радченко Максим Ігорович школа №3-колегіум 10 Філософії та cуспільствознавства Правознавство 3
10 Шевченко Ніла Олександрівна гімназія 9 Філософії та cуспільствознавства Журналістика -
11 Ткаченко Вікторія Володимирівна школа №6 11 Філософії та cуспільствознавства Журналістика -
12 Линник Ольга Анатоліївна гімназія 11 Історії Історія України 1
13 Мірошніченко Вікторія Вадимівна школа №1 11 Історії Історичне краєзнавство -
14 Шастун Анна Олександрівна школа №7 11 Історії Історичне краєзнавство 3
15 Діброва Анна Сергіївна школа №3-колегіум 10 Історії Історичне краєзнавство 2
16 Іщук Неля Станіславівна школа №3-колегіум 10 Історії Етнологія 3
17 Коваленко Ольга Андріївна школа №3-колегіум 11 Історії Етнологія 1
18 Бардиш Яна Вікторівна школа №3-колегіум 11 Філософії та cуспільствознавства Теологія релігієзнавство та історія релігії 1
19 Фомінова Анастасія Олександрівна школа №3-колегіум 10 Історії Історія України 2
20 Кієнко Катерина Миколаївна школа №3-колегіум 10 Мовознавства Англійська мова 3
21 Хільченко Юрій Анатолійович школа №13 10 Математики Прикладна математика -
22 Адаменко Олександр Геннадійович школа №12 10 Математики Математика -
23 Маслига Юлія Олексіївна гімназія 11 Фізики і астрономії Теоретична фізика -
24 Сірик Анатолій Віталійович гімназія 9 Фізики і астрономії Експериментальна фізика 3
25 Копійка Антон Олександрович ліцей 10 Технічних наук Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження 3
26 Стороженко Владислав Сергійович школа №3-колегіум 10 Компютерних наук Технології програмування -
27 Санжаровська Дарина Ігорівна ліцей 9 Компютерних наук Internet технології та WEB дизайн -
28 Івченко Вікторія Віталіївна школа №3-колегіум 10 Наук про Землю Геологія геохімія та мінералогія 3
29 Пономаренко Максим Іванович школа №5 11 Хімії та біології Хімія 3
30 Джулай Анастасія Євгеніївна гімназія 11 Хімії та біології Психологія 3
31 Кульбіцька Марія Олександрівна ліцей 11 Хімії та біології Медицина -
32 Артеменко Олена Олександрівна ліцей 11 Хімії та біології Загальна біологія -
33 Міщенко Єлизавета Миколаїіна школа №3-колегіум 10 Хімії та біології Загальна біологія 3
34 Нікіщенко Катерина Олександрівна ліцей 10 Хімії та біології Біологія людини -
35 Сідорова Мар'яна Сергіївна школа №3-колегіум 10 Хімії та біології Біологія людини -
36 Вовк Валерія В'ячеславівна школа №3-колегіум 11 Хімії та біології Біологія людини 3
37 Козенний Едуард Сергійович гімназія 9 Хімії та біології Валеологія -
38 Тихенко Валерія Анатоліївна ліцей 10 Екології та аграрних наук Екологія -
39 Булика Тетяна Віталіївна ліцей 11 Екології та аграрних наук Екологія 3
40 Борщ Каріна Володимирівна школа №3-колегіум 10 Екології та аграрних наук Екологія 1