Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Результати ліцейних олімпіад з базових дисциплін - 2014/2015н.р.

Результати ліцейних олімпіад з базових дисциплін - 2014/2015н.р.

№ з/п ПІБ учня Предмет Курс Місце Учитель
1 Савченко Станісав Інформатика ІV-М І Микитюк О.О.
2 Казімко Віталіна Українська мова І І Лісова С.І.
3 Касякевічус Валерія Українська мова І ІІ Лісова С.І.
4 Григор’єв Роман Українська мова І ІІІ Лісова С.І.
5 Мельник Анастасія Українська мова ІІ-Б І Береговенко Т.В.
6 Гречана Дар’я Українська мова ІІ-М ІІ Береговенко Т.В.
7 Лінива Ірина Українська мова ІІ-М ІІІ Береговенко Т.В.
8 Михасько Яна Українська мова ІІІ-М І Лісова С.І.
9 Нечипоренко Катерина Українська мова ІІІ-Б І Береговенко Т.В.
10 Ніздрачова Анна Українська мова ІІІ-М ІІ Лісова С.І.
11 Манько Аліна Українська мова ІІІ-Б ІІ Береговенко Т.В.
12 Федоренко Катерина Українська мова ІІІ-М ІІІ Лісова С.І.
13 Прилепська Дар’я Українська мова ІІІ-Б ІІІ Береговенко Т.В.
14 Кульбіцька Марія Українська мова ІV-Б І Береговенко Т.В.
15 Булика Тетяна Українська мова ІV-Б ІІ Береговенко Т.В.
16 Безпала Таміла Українська мова ІV-М ІІІ Береговенко Т.В.
17 Григор’єв Роман Біологія І І Цвященко П.К.
18 Косюкевічус Валерія Біологія І ІІ Цвященко П.К.
19 Король Софія Біологія І ІІІ Цвященко П.К.
20 Мельник Анастасія Біологія ІІ-Б І Цвященко П.К.
21 Шепелєва Юлія Біологія ІІ-Б ІІ Цвященко П.К.
22 Іршенко Владислав Біологія ІІ-Б ІІІ Цвященко П.К.
23 Прилепська Дар’я Біологія ІІІ-Б І Цвященко П.К.
24 Нечипоренко Катерина Біологія ІІІ-Б ІІ Цвященко П.К.
25 Нікіщенко Катерина Біологія ІІІ-Б ІІІ Цвященко П.К.
26 Булика Тетяна Біологія ІV-Б І Цвященко П.К.
27 Кульбіцька Марія Біологія ІV-Б ІІ Цвященко П.К.
28 Ухань Ольга Біологія ІV-Б ІІІ Цвященко П.К.
29 Мандрова Валентина Географія І І Валантирець Н.В.
30 Галушка Анна Географія І ІІ Валантирець Н.В.
31 Лупина Владислава Географія І ІІІ Валантирець Н.В.
32 Лінива Ірина Географія ІІ-М І Валантирець Н.В.
33 Закернична Катерина Географія ІІ-М ІІ Валантирець Н.В.
34 Драгоєв Денис Географія ІІ-М ІІІ Валантирець Н.В.
35 Поправко Олексій Географія ІІІ-М І Валантирець Н.В.
36 Бережанський Даниіл Географія ІІІ-М ІІ Валантирець Н.В.
37 Ніздрачова Аліна Географія ІІІ-М ІІІ Валантирець Н.В.
38 Бутрик Сергій Географія ІV-М І Валантирець Н.В.
39 Кульбіцька Марія Географія ІV-Б ІІ Валантирець Н.В.
40 Булика Тетяна Географія ІV-Б ІІІ Валантирець Н.В.
41 Немудрий Дмитро Математика І ІІ Осадча Р.В.
42 Валявська Єлизавета Математика І ІІ Осадча Р.В.
43 Труш Артем Математика ІІ-М І Осадча Р.В.
44 Закернична Катерина Математика ІІ-М ІІ Осадча Р.В.
45 Деміхов Олег Математика ІІ-М ІІІ Осадча Р.В.
46 Ніздрачова Аліна Математика ІІІ-М І Осадча Р.В.
47 Герасимчук Данил Математика ІІІ-М ІІ Осадча Р.В.
48 Копійка Антон Математика ІІІ-М ІІІ Осадча Р.В.
49 Бутрик Сергій Математика ІV-М І Ковтун Л.Г.
50 Костенко Катерина Математика ІV-М ІІ Ковтун Л.Г.
51 Безпала Таміла Математика ІV-М ІІІ Ковтун Л.Г.
52 Кохан Ілля Фізика І І Гнідая С.А.
53 Григор’єв Роман Фізика І ІІ Гнідая С.А.
54 Кривенко Микола Фізика І ІІІ Гнідая С.А.
55 Труш Артем Фізика ІІ-М І Волошина М.С.
56 Драгоєв Денис Фізика ІІ-М ІІ Волошина М.С.
57 Деміхов Олег Фізика ІІ-М ІІІ Волошина М.С.
58 Герасимчук Даниіл Фізика ІІІ-М І Волошина М.С.
59 Копійка Антон Фізика ІІІ-М ІІ Волошина М.С.
60 Бережанський Даниіл Фізика ІІІ-М ІІІ Волошина М.С.
61 Бутрик Сергій Фізика ІV-М І Волошина М.С.
62 Кульбіцька Марія Фізика ІV-Б ІІ Волошина М.С.
63 Костенко Катерина Фізика ІV-М ІІІ Волошина М.С.
64 Касякевічус Валерія Хімія І І Микитюк О.О.
65 Григор’єв Роман Хімія І ІІІ Микитюк О.О.
66 Драгоєв Денис Хімія ІІ-М І Хуртенко Л.О.
67 Бугайов Максим Хімія ІІ- ІІ Хуртенко Л.О.
68 Деміхов Олег Хімія ІІ- ІІІ Хуртенко Л.О.
69 Поправко Олексій Хімія ІІІ-М І Хуртенко Л.О.
70 Булика Тетяна Хімія ІV-Б І Хуртенко Л.О.
71 Кульбіцька Марія Хімія ІV-Б ІІІ Хуртенко Л.О.
72 Васильківський Олексій Англійська мова І І Ярмиш Т.Є.
73 Галушка Алла Англійська мова І ІІ Ярмиш Т.Є.
74 Мельник Анастасія Англійська мова ІІ-Б І Ярмиш Т.Є.
75 Кіченко Анастасія Англійська мова ІІ-М ІІ Ярмиш Т.Є.
76 Гречана Дар’я Англійська мова ІІ-М ІІІ Ярмиш Т.Є.
78 Поправко Олексій Англійська мова ІІІ-М І Ярмиш Т.Є.
79 Прилепська Дар’я Англійська мова ІІІ-Б ІІ Ярмиш Т.Є.
80 Осадча Владислава Англійська мова ІІІ-М ІІІ Ярмиш Т.Є.
81 Мурашкіна Наталія Англійська мова ІV-М І Ярмиш Т.Є.
82 Костенко Катерина Англійська мова ІV-М ІІ Ярмиш Т.Є.
83 Ратушня Олена Англійська мова ІV-М ІІІ Ярмиш Т.Є.
84 Касюкевічус Валерія Історія України І ІІ Гунько О.А.
85 Коцуконь Марія Історія України І ІІІ Гунько О.А.
86 Петроченко Дар’я Історія України ІІ-М І Гунько О.А.
87 Гречана Дар`я Історія України ІІ-М ІІ Гунько О.А.
88 Шепелєва Юлія Історія України ІІ-Б ІІІ Гунько О.А.
89 Тихенко Валерія Історія України ІІІ-Б І Гунько О.А.
90 Ніздрачова Аліна Історія України ІІІ-М ІІ Гунько О.А.
91 Поправко Олексій Історія України ІІІ-М ІІІ Гунько О.А.
92 Булика Тетяна Історія України ІV-Б І Гунько О.А.
93 Безпала Таміла Історія України ІV-М ІІ Гунько О.А.
94 Костенко Катерина Історія України ІV-М ІІІ Гунько О.А.
95 Нікіщенко Катерина Астрономія ІІІ-Б І Волошина М.С.
96 Поправко Олексій Астрономія ІІІ-М ІІ Волошина М.С.
97 Бережанський Даниіл Астрономія ІІІ-М ІІІ Волошина М.С.
98 Бутрик Сергій Астрономія ІV-М І Волошина М.С.
99 Шпак Анатолій Астрономія ІV-М ІІ Волошина М.С.
100 Карпенко Олексій Астрономія ІV-М ІІІ Волошина М.С.
101 Кульбіцька Марія Екологія ІV-Б І Валантирець Н.В.
102 Булика Тетяна Екологія ІV-Б ІІ Валантирець Н.В.
103 Кодола Марина Екологія ІV-Б ІІІ Валантирець Н.В.