Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Результати ХV весняної олімпіади (2013-2014 н.р.)

Результати ХV весняної олімпіади (2013-2014 н.р.)

Місце Прізвище учня Курс Предмет Учитель
І Ніздрачова Аліна ІІ-М правознавство Гунько О.А.
ІІ Осадча Владислава ІІ-М правознавство Гунько О.А.
ІІІ Тихенко Валерія ІІ-М правознавство Гунько О.А.
І Булика Тетяна ІІІ-Б правознавство Гунько О.А.
ІІ Ухань Ольга ІІІ-Б правознавство Гунько О.А.
ІІІ Безпала Таміла ІІІ-М правознавство Гунько О.А.
І Петроченко Дар’я І-М математика Осадча Р.В.
ІІ Драгоєв Денис І-М математика Осадча Р.В.
ІІ Труш Артем І-М математика Осадча Р.В.
ІІ Закернична Катерина І-М математика Осадча Р.В.
І Поправко Олексій ІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ Ніздрачова Аліна ІІ-М математика Осадча Р.В.
І Бутрик Сергій ІІІ-М математика Ковтун Л.Г.
ІІ Костенко Катерина ІІІ-М математика Ковтун Л.Г.
ІІІ Безпала Таміла ІІІ-М математика Ковтун Л.Г.
І Бугайов Максим І-М хімія Хуртенко Л.О.
ІІ Драгоєв Денис І-М хімія Хуртенко Л.О.
ІІІ Мельник Анастасія І-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІІ Нечипоренко Катерина ІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
І Булика Тетяна ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІ Артеменко Олена ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІІ Кульбіцька Марія ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
І Мельник Анастасія І-Б українська мова Береговенко Т.В.
І Гречана Дар’я І-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ Нюкіна Валерія І-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ Лінива Ірина І-Б українська мова Береговенко Т.В.
І Нечипоренко Катерина ІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
І Федоренко Катерина ІІ-М українська мова Лісова С.І.
І Ніздрачова Аліна ІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІ Манько Аліна ІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ Михасько Яна ІІ-М українська мова Лісова С.І.
ІІІ Тихенко Валерія ІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ Лисенко Валерія ІІ-М українська мова Лісова С.І.
І Кульбіцька Марія ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ Булика Тетяна ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ Мурашкіна Наталія ІІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
І Фундовна Руслана І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ Вовчок Марія І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ Бойко Юлія І-Б біологія Цвященко П.К.
І Нечипоренко Катерина ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ Тихенко Валерія ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ Манько Аліна ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
І Булика Тетяна ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ Кульбіцька Марія ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ Мороз Анастасія ІІІ-Б біологія Цвященко П.К.
І Драгоєв Денис І-М фізика Волошина М.С.
ІІ Труш Артем І-М фізика Волошина М.С.
ІІІ Деміхов Олег І-М фізика Волошина М.С.
І Поправко Олексій ІІ-М фізика Гнідая С.А.
ІІ Кіреєв Дмитро ІІ-М фізика Гнідая С.А.
ІІІ Нечипоренко Катерина ІІ-Б фізика Гнідая С.А.
ІІІ Черв’як Наталія ІІ-Б фізика Гнідая С.А.
ІІІ Тихенко Валерія ІІ-Б фізика Гнідая С.А.
І Кульбіцька Марія ІІІ-Б фізика Волошина М.С.
ІІ Булика Тетяна ІІІ-Б фізика Волошина М.С.
ІІІ Бутрик Сергій ІІІ-М фізика Волошина М.С.
ІІІ Кодола Марина ІІІ-Б фізика Волошина М.С.
І Лозова Анна І-М географія Валантирець Н.В.
ІІ Лінива Ірина І-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ Киченко Анастасія І-М географія Валантирець Н.В.
І Поправко Олексій ІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІ Ніздрачова Аліна ІІ-М географія Валантирець Н.В.
І Мельник Анастасія І-Б англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІ Киченко Анастасія І-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ Гречана Дар’я І-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ Санжарівська Дарина І-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
І Поправко Олексій ІІ-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІ Копійка Антон ІІ-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІ Кульбіцька Марія ІІІ-Б англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІ Кодола Марина ІІІ-Б англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ Котенко Катерина ІІІ-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ Мурашкіна Наталія ІІІ-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІ Нечипоренко Катерина ІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІ Поправко Олексій ІІ-М історія Гунько О.А.
ІІІ Манько Аліна ІІ-Б історія Гунько О.А.
І Булика Тетяна ІІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІ Ухань Ольга ІІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІІ Кодола Марина ІІІ-М історія Гунько О.А.