Таня Остапенко

Які ж чудові ці шкільні роки! А особливо роки, проведені у ліцеї!

Це роки безтурботного життя, сповнені радощів.

Я прийшла до цього навчального закладу зовім дитиною, а закінчила його упевненою у собі дівчиною. Саме тут я навчилася дружити по-справжньому, пробачати, бути милосердною, адже це так важливо у  наш час.

Крім хороших знань, з ліцею я винесла найцінніше — уміння бути людиною.

На жаль, я вже попрощалася з цим чудовим закладом, адже стала студенткою. Тепер на мене чекає доросле життя, в якому доведеться нелегко, бо не завжди поряд буде мудрий порадник, який уважно вислухає, розрадить та допоможе. А саме такими і є вчителі мого рідного ліцею - мудрими. Вони не тільки давали хороші знання, вони вчили людяності, розумінню життя. Всі вчителі мають високий професійний рівень, до своєї роботи ставляться дуже креативно, творчо й відповідально. Я завжди пам'ятатиму їх із вдячністю.

Особливе спасибі хочеться сказати директору Гнідій Софії Анатоліївні та класному керівникові Діденко Олені Олексіївні за їхню особливу турботу про кожного з нас, за щирість і величезне бажання виростити з нас справжніх Людей.

Ще зовсім недавно я була ученицею мого рідного ліцею, а сьогодні я з гордістю можу сказати, що я студентка Київського політехнічного університету. Я з радістю влилася в  ліцейне братство цього навчального закладу, адже тут стільки рідних та знайомих облич. Вступити з легкістю до цього ВНЗ допоміг мені саме Смілянський природничо-математичний ліцей.

Дякую тобі, мій рідний! Я тебе ніколи не забуду! У моєму серці назавжди залишаться слова із гімну ліцею: «Слався, світлий ліцей, наш коханий омріяний дім!..»

Таня Остапенко – випускниця 2014 року.